шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Прибиральна машина HOBOT SP10 iScraper

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити прибиральна машина HOBOT SP10 iScraper за ціною від 24977 грн.
Відео 4Фото 14

Характеристики та опис HOBOT SP10 iScraper

Габарити (см): 24.5x24.5x7.5; Довжина мережевого шнура (м): 5; Управління: пульт дистанційного керування / зі смартфона; Джерело живлення: мережа; Тип: робот для вікон
Тип
робот для вікон
Джерело живлення
мережа
Управління
пульт дистанційного керування / зі смартфона
Тип батареї
Li-Ion
Ємність акумулятора
14.8 Агод
Час роботи
20 хв
Довжина мережевого шнура
5 м
Габарити
24.5x24.5x7.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19000 грн.    до  32000 грн.

від 24 977  до 26 339 грн.
Робот мийник вікон HOBOT SP10 iScraper
ТЕХНОточка (Київ)
24 977 грн.
← купити
Hobot SP10 iScraper - Робот-пилосос для миття вікон
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
26 339 грн.
← купити
Робот для миття вікон HOBOT SP10 iScraper
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HOBOT SP10 iScraper, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: прибиральна машина HOBOT SP10 iScraper. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на прибиральна машина HOBOT SP10 iScraper у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія