шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити радіоприймач / годинник Hoco DCK1 за ціною від 895 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco DCK1

Розміри (мм): 106x100x37; бездротова зарядка; відстрочка сигналу (Snooze); будильник; Відтворення: Формат часу: 24-годинний; Тип пристрою: настільні годинники
Колір
Тип пристрою
настільні годинники
Формат часу
24-годинний
Функції та можливості
будильник
відстрочка сигналу (Snooze)
бездротова зарядка гаджетів
Джерело живлення
мережа
Розміри
106x100x37 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 895  до 1 285 грн.
Настільний LED смарт-годинник з Qi Charger HOCO DCK1 |Alarm/Watch/Qi Charger, 10W| 4758409
Rozetka.ua (Київ)
1 000 грн.
← купити
Смарт-годинник настільний HOCO DCK1 з функцією бездротової зарядки Qi, білий
Rozetka.ua (Київ)
1 284 грн.
← купити
Настільні LED смарт-годинник with Qi Charger HOCO DCK1 |Alarm/Watch/Qi Charger, 10W| White
Rozetka.ua (Київ)
1 093 грн.
← купити
Настільні LED смарт-годинник with Qi Charger HOCO DCK1 |Alarm/Watch/Qi Charger, 10W|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настільний LED смарт-годинник with Qi Charger HOCO DCK1 |Alarm/Watch/Qi Charger, 10W|white
Rozetka.ua (Київ)
1 285 грн.
← купити
Настільні LED смарт-годинник with Qi Charger HOCO DCK1 |Alarm/Watch/Qi Charger, 10W| Колір white
Rozetka.ua (Київ)
1 043 грн.
← купити
Настільні LED смарт-годинник HOCO DCK1 with Qi Charger White |Alarm/Watch/Qi Charger, 10W| Білий
Rozetka.ua (Київ)
975 грн.
← купити
Годинник настільний з бездротовою зарядкою HOCO DCK1 Qi Charger 10W
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Настільний LED смарт-годинник з Qi Charger HOCO DCK1 |Alarm/Watch/Qi Charger, 10W|
Rozetka.ua (Київ)
900 грн.
← купити
Настільний LED смарт-годинник with Qi Charger HOCO DCK1 |Alarm/Watch/Qi Charger, 10W|white
Rozetka.ua (Київ)
1 112 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DCK1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: радіоприймач / годинник Hoco DCK1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на радіоприймач / годинник Hoco DCK1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія