шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Hoco DS59 Frequency

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема Hoco DS59 Frequency за ціною від 3959 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco DS59 Frequency

Спосіб перенесення: ; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; пульт ДК; Світлові ефекти; Виходи: ЖК екран; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Фазоінвертор; Діапазони тюнера: Потужність системи (Вт): 40; кардридер; USB-порт; Кількість каналів: 1.0
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
1.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
40 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Додатково
караоке
пульт ДК
Автономне живлення
акумулятор
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 959  до 5 170 грн.
Портативна акустика Hoco DS59 Frequency portable BT speaker 40W караоке + 1 бездротовий мікрофон
MAUDAU (Київ)
4 213 грн.
← купити
Бездротова портативна Bluetooth колонка з мікрофоном HOCO DS59 40Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 743 грн.
← купити
Акустика-караоке HOCO DS59 Frequency portable BT speaker, BT5.0, TF, USB, AUX, 40W, 3600mAh, 4h, 1mic, black
Rozetka.ua (Київ)
4 916 грн.
← купити
Акустика-караоке HOCO DS59 Frequency portable BT speaker, BT5.0, TF, USB, AUX, 40W, 3600mAh, 4h, 1mic, black
Rozetka.ua (Київ)
4 353 грн.
← купити
Акустика-караоке HOCO Frequency portable BT speaker DS59 |BT5.0, TF/USB/AUX, 40W, 4H, 1mic| black
Rozetka.ua (Київ)
4 493 грн.
← купити
Акустика-караоке HOCO Frequency portable BT speaker DS59 |BT5.0, TF/USB/AUX, 40W, 4H, 1mic|
Rozetka.ua (Київ)
5 170 грн.
← купити
Акустика-караоке HOCO Frequency portable BT speaker DS59 |BT5.0, TF/USB/AUX, 40W, 4H, 1mic| чорна
Rozetka.ua (Київ)
4 102 грн.
← купити
Бездротова портативна колонка Bluetooth з мікрофоном HOCO DS59 40Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 746 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth HOCO DS59 Frequency portable BT speaker 40W black
Rozetka.ua (Київ)
3 959 грн.
← купити
Бездротова портативна колонка Bluetooth з мікрофоном HOCO DS59 |BT5.0, TF/USB/AUX, 40W, 4H, 1mic|
Rozetka.ua (Київ)
4 539 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco DS59 Frequency, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Hoco DS59 Frequency. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Hoco DS59 Frequency у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія