шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити FM-трансмітер Hoco E86 Alegria за ціною від 289 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco E86 Alegria

Робота в мережі 24В; Швидка зарядка: Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0; Порт для зарядки: USB-A та USB-C; Підтримка форматів: MP3, WMA, WAV? FLAC; Кардридер; USB-вхід;язок; Гучний зв' Bluetooth; Дисплей; Діапазон частот (МГц): 87.5 – 108; Тип: FM-трансмітер
ТипFM-трансмітер
Діапазон частот87.5 – 108 МГц
Функції та можливості
Дисплей
Bluetooth / версія 5.3 /
Гучний зв'язок
Інтерфейси
USB-вхід
Кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті / флешки32 ГБ
Підтримка форматівMP3, WMA, WAV? FLAC
Інше
Порт для зарядкиUSB-A та USB-C
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0
Робота в мережі 24В
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 289  до 943 грн.
Hoco E86 Alegria 48w PD/QC 2xUSB-C/USB-A ports charger black
AKS.ua (Київ)
289 грн.
← купити
АЗП з FM-мод. HOCO E86 Alegria 48W Black 6942007646956
Orbita.te.ua (Тернопіль)
293 грн.
← купити
АЗП FM модулятор Hoco E86 Alegria PD30W+QC3.0 48W (2USB-A/1C) Black
MAUDAU (Київ)
339 грн.
← купити
Hoco ФМ-модулятор Hoco E86 Alegria Black 48W dual port PD30W+QC3.0
MTA.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Автомобільний FM трансмітер HOCO E86 Alegria Bluetooth, 48W, PD/QC, 2USB + Type-C, Hands-Free, підтримка USB/TF
Rozetka.ua (Київ)
430 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Alegria dual port car BT FM transmitter E86 2USB/Type-C, 48W/3A, PD/QC| 5075950
Rozetka.ua (Київ)
425 грн.
← купити
Автомобільний FM модулятор трансмітер HOCO E86 PD48W+QC3.0 зі швидкою зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
455 грн.
← купити
FM-трансмітер Hoco E86 PD30W+QC3.0 18W Total 48W Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
390 грн.
← купити
FM трансмітер HOCO E86 Alegria автомобільний 48Вт BT 5.4 PD QC Black
Rozetka.ua (Київ)
586 грн.
← купити
FM-трансмітер Hoco E86 PD30W+QC3.0 18W Total 48W Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Hoco E86, 2 USB/Type-C, 48W PD, QC 30W, з дисплеєм та FM-модулятором, black
Rozetka.ua (Київ)
350 грн.
← купити
FM-трансмітер Hoco E86 PD30W+QC3.0 18W Total 48W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Alegria dual port car BT FM transmitter E86 |2USB/Type-C, 48W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
FM-трансмітер Hoco E86 Alegria 48W dual port PD30W+QC3.0 car BT FM transmitter Black
Rozetka.ua (Київ)
295 грн.
← купити
FM-трансмітер MP3 з PD30W і подвійним USB - Hoco E86 Black (785944)
Rozetka.ua (Київ)
943 грн.
← купити
FM модулятор (Автомобільний зарядний пристрій) Hoco E86 Alegria PD30W+QC3.0
Rozetka.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій FM модулятор HOCO E86 Alegria PD30W+QC3.0 48W (2USB-A/1C) (Black) (219732)
Rozetka.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Alegria dual port car BT FM transmitter E86 |2USB/Type-C, 48W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
392 грн.
← купити
FM-трансмітер Hoco E86 Alegria Black (646956) [138732]
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Автомобільний FM-модулятор Hoco E86 48Wmax (PD30W + QC3.0) BT5.4 порти 2xUSB+1xTypeC Black (40020)
Rozetka.ua (Київ)
360 грн.
← купити
Модулятор Hoco E86 PD30W+QC3.0 18W Total 48W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
457 грн.
← купити
FM-трансмітер Hoco E86 PD30W + QC3.0 18W Bluetooth автомобільний з швидкою зарядкою 48W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний FM-трансмітер та зарядний пристрій HOCO E86 Alegria 48W з Bluetooth 5.4, PD30W та QC3.0, Black
Rozetka.ua (Київ)
566 грн.
← купити
FM-трансмітер модулятор Hoco E86 Alegria (2USB/Type-C PD30W+QC3.0) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
308 грн.
← купити
Fm Трансмітер MP3 | Car Charger | 3.0A | PD30W | 2U - Hoco E86
Rozetka.ua (Київ)
445 грн.
← купити
АЗП FM модулятор Hoco E86 Alegria PD30W+QC3.0 48W (2USB-A/1C) Black
Rozetka.ua (Київ)
385 грн.
← купити
Модулятор Hoco E86 Alegria PD30W/QC3.0 з виходом Type-C, USB-A 18W/USB-A 5V/0.5A, бездротовий FM трансмітер, BT v5.4, підтри
Rozetka.ua (Київ)
491 грн.
← купити
FM Модулятор HOCO E86 PD30W+QC 3.0
Rozetka.ua (Київ)
529 грн.
← купити
FM-модулятор Hoco E86, PD30W, QC3.0, BT5.4
Rozetka.ua (Київ)
345 грн.
← купити
Модулятор Hoco E86 48W Bluetooth 30W Type-C 18W USB чорний для музики та зарядки в автомобілі
Rozetka.ua (Київ)
476 грн.
← купити
FM-трансмітер Hoco E86 Alegria 48Вт 12-24В 3 порти USB чорний
Rozetka.ua (Київ)
489 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій FM модулятор Hoco E86 Alegria PD30W+QC3.0 48W (2USB-A/1C) Black
Rozetka.ua (Київ)
365 грн.
← купити
АЗП/ФМ Модулятор HOCO E86 Alegria 48W dual port PD30W+QC3.0 Black
Rozetka.ua (Київ)
410 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Alegria dual port car BT FM transmitter E86 |2USB/Type-C, 48W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
АЗП FM модулятор Hoco E86 Alegria PD30W+QC3.0 48W (2USB-A/1C) Black
Rozetka.ua (Київ)
448 грн.
← купити
Fm Трансмітер MP3 | Car Charger | 3.0A | PD30W | 2U - Hoco E86
Rozetka.ua (Київ)
495 грн.
← купити
Адаптер автомобільний HOCO Alegria dual port car BT FM transmitter E86 2USB/Type-C, 48W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
421 грн.
← купити
Авто адаптер передавач ФМ Модулятор HOCO E86 Alegria 48W dual port
Rozetka.ua (Київ)
468 грн.
← купити
Автомобільний FM трансмітер модулятор HOCO E86 Alegria 48W dual port PD30W QC3.0 Black
Rozetka.ua (Київ)
471 грн.
← купити
Автомобільний FM-трансмітер Hoco E86, чорний
Rozetka.ua (Київ)
415 грн.
← купити
FM - трансмітер HOCO E86 Alegria dual port car BT Black
Rozetka.ua (Київ)
515 грн.
← купити
Автомобільний FM-трансмітер та зарядний пристрій HOCO E86 Alegria 48W з Bluetooth 5.4, PD30W та QC3.0, Black
Rozetka.ua (Київ)
467 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco E86 Alegria, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: fm-трансмітер Hoco E86 Alegria. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на fm-трансмітер Hoco E86 Alegria у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія