шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Hoco HA1 Graceful

Ціни2Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема Hoco HA1 Graceful за ціною від 3930 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Hoco HA1 Graceful

Вага (кг): 3.23; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 335х280х270; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; Світлові ефекти; Виходи: ЖК екран; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.1; Фазоінвертор; Кількість смуг: 1
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
1.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
30 Вт / пікова - 45 Вт /
Інтерфейси
Bluetooth v5.1
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
335х280х270 мм
Вага
3.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 930  до 4 949 грн.
Колонка Bluetooth HOCO HA1 Graceful outdoor Акустика-караоке BT5.1 TWS/AUX/USB/TF 30W 12h Портативна безпровідна з мікрофоно
Rozetka.ua (Київ)
4 949 грн.
← купити
Колонка HOCO HA1 Graceful outdoor Power 30W*1=30W з дротовим мікрофоном
Rozetka.ua (Київ)
3 930 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HA1 Graceful, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Hoco HA1 Graceful. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Hoco HA1 Graceful у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія