шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Hoco HA6 Danny

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема Hoco HA6 Danny за ціною від 3495 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco HA6 Danny

Вага (кг): 2.9; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 425x212x195; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; Світлові ефекти; Виходи: ЖК екран; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Фазоінвертор; Частотний діапазон (Гц): 80 – 12000
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
20 Вт
Частотний діапазон
80 – 12000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.3
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
425x212x195 мм
Вага
2.9 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 495  до 4 778 грн.
Портативна колонка із мікрофоном Hoco HA6 RGB підсвіткою та TWS акумулятор 4500 mAh Bluetooth 5.3 караоке 30 Вт Чорний
MAUDAU (Київ)
4 338 грн.
← купити
Портативна колонка-караоке HOCO HA6 з RGB підсвічуванням Black
Rozetka.ua (Київ)
4 775 грн.
← купити
Портативна Bluetooth-колонка HOCO Danny HA6 з мікрофоном, чорна
Rozetka.ua (Київ)
3 495 грн.
← купити
Акустика-караоке HOCO Danny outdoor BT speaker HA6, BT5.3, USB, AUX, TF, FM, 15W*2, TWS, 4500mAh, 5h, black
Rozetka.ua (Київ)
4 608 грн.
← купити
Акустика-караоке HOCO Danny outdoor BT speaker HA6, BT5.3, USB, AUX, TF, FM, 15W*2, TWS, 4500mAh, 5h, black
Rozetka.ua (Київ)
4 081 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO Danny HA6 із мікрофоном, чорна
Rozetka.ua (Київ)
4 313 грн.
← купити
Портативна колонка із мікрофоном HOCO HA6 RGB підсвіткою та TWS акумулятор 4500 mAh Bluetooth 5.3 караоке 30 Вт Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 712 грн.
← купити
Портативна колонка-караоке HOCO HA6 з RGB підсвічуванням Black
Rozetka.ua (Київ)
4 778 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO Danny HA6 із мікрофоном, чорна
Rozetka.ua (Київ)
4 029 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка Hoco HA6 Danny бездротова акустика-караоке з RGB підсвічуванням та мікрофоном |BT5.3/USB/AUX/TF
Rozetka.ua (Київ)
4 545 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HA6 Danny, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Hoco HA6 Danny. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Hoco HA6 Danny у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія