шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (призначення)
смартфони і екшн-камери
Каталог товарів

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити штативи для селфі Hoco K21 за ціною від 587 грн.
Відео 5Фото 9

Характеристики та опис Hoco K21

Вага (г): 270; Матеріал корпуса: пластик; Кнопка спуску затвора: пульт ДК; Максимальна довжина (мм): 1370; Мінімальна довжина (мм): 245; Трансформація в штатив; За призначенням: для телефонів
Колір
За призначенням
для телефонів
Трансформація в штатив
Мінімальна довжина
245 мм
Максимальна довжина
1370 мм
Кількість секцій
6
Тип головки
2D
Кнопка спуску затвора
пульт ДК
Матеріал корпуса
пластик
Вага
270 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 587  до 1 111 грн.
Тримач для селфі-монопод HOCO K21 Stream алюмінієвий сплав Black 6942007609975
Comtrading.ua (Київ)
604 грн.
← купити
Hoco K21 Stream aluminum alloy live broadcast holder Black (6942007609975)
AKS.ua (Київ)
605 грн.
← купити
Трипод HOCO K21 Black (6942007609975) 6942007609975
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Штатив - тринога - тримач Hoco K21 2-в-1 (1.37 метра) чорний
MAUDAU (Київ)
809 грн.
← купити
Hoco Селфі-палиця Hoco K21 Stream aluminum alloy live broadcast holder Black
MTA.ua (Київ)
649 грн.
← купити
HOCO Hoco K21 2IN1 Black 46213
Kvshop.com.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Селфі-монопод HOCO Stream aluminum alloy live broadcast holder K21 |BT| 4865668
Rozetka.ua (Київ)
830 грн.
← купити
Селфі-штатив Hoco K21 1.37м тріпод
MAUDAU (Київ)
1 111 грн.
← купити
Монопод трипод для селфі Hoco K21 (1,37м) Bluetooth селфі палиця з пультом ДУ чорний
Rozetka.ua (Київ)
695 грн.
← купити
Селфі-монопод HOCO K21 Stream aluminum alloy live broadcast holder Black (6942007609975 )
Rozetka.ua (Київ)
910 грн.
← купити
Селфі-Штатив Hoco K21 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
975 грн.
← купити
Селфі-монопод HOCO K21 Stream aluminum alloy live broadcast holder Bluetooth 4.2 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 063 грн.
← купити
Селфі-Штатив Hoco K21 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
669 грн.
← купити
Селфі-штатив Hoco K21, 1.37m, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
663 грн.
← купити
Селфі-штатив Hoco K21, 1.37m, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
587 грн.
← купити
Селфі-монопод HOCO Stream aluminum alloy live broadcast holder K21 |BT|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монопод для селфі HOCO K21 з пультом управління 1.37m Max, Black
Rozetka.ua (Київ)
742 грн.
← купити
Селфі штатив Hoco K21 монопод із Bluetooth пультом для смартфона чорний
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Селфі-монопод HOCO Stream aluminum alloy live broadcast holder K21 |BT| чорний
Rozetka.ua (Київ)
723 грн.
← купити
Селфі-монопод Hoco K21 Stream (609975) [134364]
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Селфі-Штатив Hoco K21 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
734 грн.
← купити
Селфі-монопод HOCO K21 Stream aluminum alloy live broadcast holder Bluetooth 4.2 Black
Rozetka.ua (Київ)
1 064 грн.
← купити
Селфі-монопод Hoco K21 wireless 1.37М з дистанційним пультом з чотириногою для селфі бездротова Bluetooth селфі палиця Чорни
Rozetka.ua (Київ)
607 грн.
← купити
Монопод HOCO K21 з пультом і складаним штативом, 2в1, 1370 мм
Rozetka.ua (Київ)
670 грн.
← купити
Монопод для селфі Hoco K21 з триногами + знімний BT пульт Black
Rozetka.ua (Київ)
692 грн.
← купити
Селфі-Штатив Hoco K21 Stream 2 in 1 Bluetooth V4.2, зі знімним пультом ДК, акумулятором ємністю 55mAh та роз'ємом Micro-USB
Rozetka.ua (Київ)
921 грн.
← купити
Монопод трипод для селфі Hoco K21 1,37м бездротовий Bluetooth з пультом ДУ чорний
Rozetka.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Селфі-штатив Hoco K21 Bluetooth 4.2 довжина 137 см чорний для смартфонів та камер
Rozetka.ua (Київ)
853 грн.
← купити
Селфі-монопод Hoco K21 Stream Aluminum Alloy Live Broadcast Holder Black
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Селфі-монопод HOCO Stream aluminum alloy live broadcast holder K21 |BT| Колір black
Rozetka.ua (Київ)
893 грн.
← купити
Штатив - тринога - тримач Hoco K21 2-в-1 (1.37 метра) чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Селфі-монопод HOCO K21 Stream aluminum alloy live broadcast holder чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Селфі-палиця трипод бездротовий Hoco K21 монопод штатив для телефона смартфона та камери чорний
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Монопод для селфі Hoco K21 (трипод, штатив, бездротовий пульт, Bluetooth 4.2, максимальна висота 1,37 метра) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
810 грн.
← купити
Монопод-трипод HOCO K21 Stream aluminum alloy live broadcast holder 1.37m Black
Rozetka.ua (Київ)
791 грн.
← купити
Селфі-монопод HOCO K21 Stream aluminum alloy live broadcast holder Black (6942007609975)
Rozetka.ua (Київ)
857 грн.
← купити
Селфі-монопод HOCO K21 Stream aluminum alloy live broadcast holder Bluetooth 4.2 Black
Rozetka.ua (Київ)
907 грн.
← купити
Універсальний монопод Hoco K21 Stream / стійка настільна підставка для стримувань та прямих трансляцій / (black)
Rozetka.ua (Київ)
798 грн.
← купити
Селфі-штатив Hoco K21, 1.37m, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
648 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco K21, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: штативи для селфі Hoco K21. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на штативи для селфі Hoco K21 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія