шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мікрофон Hoco L21 Charm Lightning

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мікрофон Hoco L21 Charm Lightning за ціною від 379 грн.
Відео 4Фото 5

Характеристики та опис Hoco L21 Charm Lightning

Вага (г): 13; Розміри (мм): 30x30x21; Час роботи (год): 6; Джерело живлення: акумулятор; Радіус дії (м): 15; шумопоглинання; Діаграма спрямованості: бездротове підключення; всеспрямований; Мікрофон: петличний / для телефону; Радіосистема
Колір
Радіосистема
Мікрофонпетличний / для телефону
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонавсеспрямований
Функції та роз'єми
Функції та можливостібездротове підключення
шумопоглинання
відключення мікрофона
Роз'єм підключенняLightning/30-pin / ресивер /
Інше
Радіус дії15 м
Джерело живленняакумулятор
Час роботи6 год
Матеріал корпусапластик
Розміри30x30x21 мм
Вага13 г
Комплектаціяресивер
трансмітер
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 379  до 794 грн.
Мікрофон Hoco L21 (Lightning) Black
Soho.com.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Hoco Мікрофон Hoco L21 (Lightning) Black
MTA.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Бездротовий мікрофон петличний HOCO L21 2.4G з роз'ємом Lightning (22389)
Rozetka.ua (Київ)
589 грн.
← купити
Петличний бездротовий мікрофон Hoco L21 Charm Lightning
Rozetka.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Петличний бездротовий мікрофон HOCO L21 Charm Lightning (Black) (242277)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофонна радіосистема Hoco L21 Charm Lightning Black [158611]
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Бездротовий мікрофон HOCO L21 2.4G з роз'ємом Lightning дальність 5–15 м до 6 годин роботи Black (17600)
Rozetka.ua (Київ)
794 грн.
← купити
Бездротовий петличний мікрофон Hoco L21 (для iPhone та iPad з Lightning, 2.4G, шумозаглушення ENC, 6 годин роботи) - Чорний
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Бездротовий мікрофон HOCO L21 2.4G з роз'ємом Lightning дальність 5–15 м до 6 годин роботи Black (17600)
Rozetka.ua (Київ)
679 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco L21 Charm Lightning, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрофон Hoco L21 Charm Lightning. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрофон Hoco L21 Charm Lightning у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія