шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мікрофон Hoco L21 Charm Type-C

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мікрофон Hoco L21 Charm Type-C за ціною від 379 грн.
Відео 5Фото 8

Характеристики та опис Hoco L21 Charm Type-C

Вага (г): 13; Розміри (мм): 30x30x21; Час роботи (год): 6; Джерело живлення: акумулятор; Радіус дії (м): 15; шумопоглинання; Діаграма спрямованості: бездротове підключення; всеспрямований; Мікрофон: петличний / для телефону; Радіосистема
Колір
Радіосистема
Мікрофонпетличний / для телефону
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонавсеспрямований
Функції та роз'єми
Функції та можливостібездротове підключення
шумопоглинання
відключення мікрофона
Роз'єм підключенняUSB-C / ресивер /
Інше
Радіус дії15 м
Джерело живленняакумулятор
Час роботи6 год
Матеріал корпусапластик
Розміри30x30x21 мм
Вага13 г
Комплектаціяресивер
трансмітер
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 379  до 799 грн.
Мікрофон петличний бездротовий Hoco L21 2.4G, Type-C, ENC, акумулятор 80 мАг, 10–15 м
MAUDAU (Київ)
532 грн.
← купити
Hoco Мікрофон Hoco L21 (Type-C) Black
MTA.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Бездротовий мікрофон петличний Hoco L21 2.4G дальність 5–15 м до 6 годин роботи з роз'ємом Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
560 грн.
← купити
Бездротовий мікрофон петличний HOCO L21 2.4G з роз'ємом Type-C (20935)
Rozetka.ua (Київ)
589 грн.
← купити
Бездротовий мікрофон петличний HOCO L21 Charm всеспрямований з шумозаглушенням для відео блогів чорний
Rozetka.ua (Київ)
676 грн.
← купити
Мікрофон бездротовий HOCO L21 2.4G до 6 годин роботи
Rozetka.ua (Київ)
793 грн.
← купити
Бездротова мікрофонна система HOCO L21 Charm шумозаглушення Black (р.30 30 21 см)
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Бездротовий петличний мікрофон HOCO L21
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Мікрофон HOCO L21 бездротовий петличний Type-C
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон HOCO Type-C Charm Wireless Microphone L21, 2.4G, 10-15m, 80mAh, 5-6h, black
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco L21 Charm Type-C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрофон Hoco L21 Charm Type-C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрофон Hoco L21 Charm Type-C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія