шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 27Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити USB-флешка Hoco UD13 (128Gb) за ціною від 728 грн.
Фото 4

Серия Hoco UD13

Модифікації Hoco UD13 3
Характеристики [UD13 128Gb]
Колір
Об'єм
128 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Швидкість читання даних
200 МБ/с
Швидкість запису даних
100 МБ/с
Матеріал корпуса
метал
Розміри
40x12.2x4.6 мм
Вага
12 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1000 грн.
T&G 009 Star Series
009 Star Series 128Gb
від 783 грн.
Apacer AH155
AH155 128Gb
від 899 грн.
Hoco UD9 Insightful
UD9 Insightful 128Gb
від 680 грн.
PNY Elite Steel 3.1
Elite Steel 3.1 128Gb
від 891 грн.
T&G 106 Metal Series...
106 Metal Series 3.0 128Gb
від 876 грн.
Hoco UD4 Intelligent
UD4 Intelligent 128Gb
від 572 грн.
Verico Mini Cube
Mini Cube 128Gb
від 926 грн.
Verico Evolution MKII
Evolution MKII 128Gb
Acer UM310
UM310 128Gb
від 649 грн.
T&G 009 Star Series ...
009 Star Series 3.0 128Gb
від 747 грн.
T&G 121 Vega Series ...
121 Vega Series 3.0 128Gb
від 570 грн.
USAMS USB 3.0 Rotata...
USB 3.0 Rotatable High Sp...
від 469 грн.
XO U50
U50 128Gb
від 615 грн.
Hoco UD16
UD16 128Gb
від 694 грн.
Hi-Rali Shuttle Seri...
Shuttle Series 3.0 128Gb
від 584 грн.
USAMS USB 2.0 High S...
USB 2.0 High Speed 128Gb
від 409 грн.
XO DK03
DK03 128Gb
від 627 грн.
Apacer AH25C
AH25C 128Gb
від 549 грн.
Hoco UD5 Wisdom
UD5 Wisdom 128Gb
від 625 грн.
GOODRAM UME3 Eco Fri...
UME3 Eco Friendly 128Gb
від 748 грн.
Apacer AH355
AH355 128Gb
від 644 грн.
Verbatim Store 'n' G...
Store 'n' Go USB-C 128Gb
від 878 грн.
Addlink U65
U65 128Gb
від 669 грн.
Addlink U55
U55 128Gb
Verbatim Store n Go V3
Store n Go V3 128Gb
від 937 грн.
Transcend JetFlash 730
JetFlash 730 128Gb
від 731 грн.
Wibrand Lizard
Lizard 128Gb
від 599 грн.
Lexar JumpDrive S47
JumpDrive S47 128Gb
від 770 грн.
Wibrand Marten
Marten 128Gb
Lexar JumpDrive S60
JumpDrive S60 128Gb
від 699 грн.

від 728  до 1 404 грн.
Hoco UD13 Clever USB3.2 128GB Gray (6942007611510)
AKS.ua (Київ)
728 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Hoco UD13 128GB USB 3.2 металевий сірий
MAUDAU (Київ)
956 грн.
← купити
Hoco Флеш память Hoco UD13 Clever USB3.2 128GB Gray (6942007611510)
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Флеш накопичувач USB Hoco UD13, 128GB, USB 3.2, металевий, gray
Rozetka.ua (Київ)
855 грн.
← купити
Флеш накопичувач USB Hoco UD13, 128GB, USB 3.2, металевий, gray
Rozetka.ua (Київ)
757 грн.
← купити
Флеш-накопичувач HOCO UD13 128 GB USB 3.2 Grey (17539)
Rozetka.ua (Київ)
1 404 грн.
← купити
Флеш пам'ять Hoco UD13 128GB Flash Drive USB3.2 Gen1 універсальний накопичувач/флешка для зберігання, перенесення та обміну
Rozetka.ua (Київ)
733 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Hoco UD13 128GB USB 3.2 металевий сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач HOCO UD13 128 GB USB 3.2 Grey (17539)
Rozetka.ua (Київ)
1 218 грн.
← купити
Флеш накопичувач USB Hoco UD13, 128GB, USB 3.2, металевий, gray
Rozetka.ua (Київ)
820 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco UD13 128Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка Hoco UD13 (128Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка Hoco UD13 (128Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія