шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 51Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити USB-флешка Hoco UD4 Intelligent (64Gb) за ціною від 292 грн.
Фото 6

Серия Hoco UD4 Intelligent

Модифікації Hoco UD4 Intelligent 5
Где купить? [UD4 Intelligent 64Gb]
Характеристики [UD4 Intelligent 64Gb]
Колір
Об'єм
64 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 2.0
Швидкість читання даних
30 МБ/с
Швидкість запису даних
10 МБ/с
Матеріал корпуса
метал
Вушко для ремінця
Розміри
36x14x5 мм
Вага
7 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  475 грн.    до  700 грн.
Xiaomi U-Disk Thumb ...
U-Disk Thumb Drive 64Gb
від 599 грн.
Hoco UD16
UD16 64Gb
від 424 грн.
Wibrand Ant
Ant 64Gb
від 409 грн.
T&G 104 Metal Series...
104 Metal Series 3.0 64Gb
від 491 грн.
Wibrand Stingray
Stingray 64Gb
від 299 грн.
Verbatim Metal Execu...
Metal Executive 64Gb
від 459 грн.
USAMS Aluminum Alloy...
Aluminum Alloy High Speed...
від 469 грн.
Addlink U25
U25 64Gb
від 374 грн.
Addlink U12
U12 64Gb
Addlink U10
U10 64Gb
від 375 грн.
PNY Elite Steel 3.1
Elite Steel 3.1 64Gb
від 569 грн.
Addlink U20
U20 64Gb
Silicon Power Jewel ...
Jewel J80 64Gb
від 428 грн.
USAMS USB 3.0 Rotata...
USB 3.0 Rotatable High Sp...
від 359 грн.
Addlink U30
U30 64Gb
T&G 009 Star Series ...
009 Star Series 3.0 64Gb
від 437 грн.
A-Data UR350
UR350 64Gb
від 353 грн.
T&G 114 Series 3.0
114 Series 3.0 64Gb
від 425 грн.
XO U50
U50 64Gb
від 408 грн.
T&G 106 Metal Series...
106 Metal Series 3.0 64Gb
від 440 грн.
Wibrand Eagle
Eagle 64Gb
від 439 грн.
Wibrand Hawk
Hawk 64Gb
Wibrand Shark
Shark 64Gb
від 308 грн.
Wibrand Chameleon
Chameleon 64Gb
від 259 грн.
Remax RX-801
RX-801 64Gb
від 385 грн.
Apacer AH353
AH353 64Gb
від 407 грн.
Hi-Rali Shuttle Seri...
Shuttle Series 3.0 64Gb
від 422 грн.
Hoco UD9 Insightful
UD9 Insightful 64Gb
від 284 грн.
Team Group C162
C162 64Gb
від 399 грн.
Wibrand Puma
Puma 64Gb
від 329 грн.

від 292  до 766 грн.
Флешка металева HOCO UD4 64 GB срібляста
MAUDAU (Київ)
534 грн.
← купити
Hoco Флеш память Hoco UD4 Intelligent 64GB Silver
MTA.ua (Київ)
679 грн.
← купити
USB Флеш-драйв Hoco UD4 64GB USB2.0 silver
Rozetka.ua (Київ)
712 грн.
← купити
Флешка Hoco USB Flash Disk Intelligent high-speed flash drive UD4 64GB
MAUDAU (Київ)
723 грн.
← купити
USB Флеш-драйв Hoco UD4 64GB USB2.0 silver
Rozetka.ua (Київ)
631 грн.
← купити
USB Флеш Hoco UD4 64Gb USB 2.0 Original | Флеш Накопичувач Hoco 64Gb UD4 Silver
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Флеш-накопичувач Hoco UD4 Intelligent high-speed flash drive ( 64GB )
Rozetka.ua (Київ)
292 грн.
← купити
Флеш пам'ять HOCO UD4 64GB
Rozetka.ua (Київ)
654 грн.
← купити
Флешка HOCO USB HOCO UD4 64GB Сіра
Rozetka.ua (Київ)
480 грн.
← купити
Флешка металева HOCO UD4 64 GB срібляста
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco UD4 Intelligent 64Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка Hoco UD4 Intelligent (64Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка Hoco UD4 Intelligent (64Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія