шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 44Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити USB-флешка Hoco UD5 Wisdom (32Gb) за ціною від 419 грн.
Фото 6

Серия Hoco UD5 Wisdom

Модифікації Hoco UD5 Wisdom 4
Характеристики [UD5 Wisdom 32Gb]
Колір
Об'єм
32 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Швидкість читання даних
90 МБ/с
Швидкість запису даних
80 МБ/с
Висувний роз'єм
Матеріал корпуса
пластик
Розміри
40x15x10 мм
Вага
19 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  450 грн.    до  650 грн.
Transcend JetFlash 790
JetFlash 790 32Gb
від 495 грн.
Verbatim Store 'n' G...
Store 'n' Go USB-C 32Gb
від 545 грн.
SanDisk Cruzer Glide
Cruzer Glide 32Gb
від 386 грн.
Apacer AH25A
AH25A 32Gb
від 533 грн.
Verbatim PinStripe
PinStripe 32Gb
від 399 грн.
Kingston DataTravele...
DataTraveler 100 G3 32Gb
від 601 грн.
PNY Attache 4 3.1
Attache 4 3.1 32Gb
від 480 грн.
Apacer AH350
AH350 32Gb
від 300 грн.
SanDisk Cruzer Glide...
Cruzer Glide USB 3.0 32Gb
Apacer AH356
AH356 32Gb
від 244 грн.
PNY Attache 4 2.0
Attache 4 2.0 32Gb
від 548 грн.
SanDisk Ultra Curve ...
Ultra Curve 3.2 32Gb
від 422 грн.
Transcend JetFlash 370
JetFlash 370 32Gb
від 424 грн.
GOODRAM UME3 Eco Fri...
UME3 Eco Friendly 32Gb
KIOXIA TransMemory U...
TransMemory U301 32Gb
від 432 грн.
Verbatim Store n Sta...
Store n Stay Nano 3.2 Gen...
від 459 грн.
SanDisk Cruzer Blade
Cruzer Blade 32Gb
від 256 грн.
Apacer AH357
AH357 32Gb
від 299 грн.
ColorWay Crystal
Crystal 32Gb
від 357 грн.
Apacer AH25B
AH25B 32Gb
від 285 грн.
Transcend JetFlash 700
JetFlash 700 32Gb
GOODRAM Piccolo
Piccolo 32Gb
Apacer AH355
AH355 32Gb
від 303 грн.
Transcend JetFlash 350
JetFlash 350 32Gb
від 409 грн.
GOODRAM UME3 Care
UME3 Care 32Gb
від 316 грн.
TransMemory U202 32Gb
від 391 грн.
Transcend JetFlash 730
JetFlash 730 32Gb
HP x796w
x796w 32Gb
від 613 грн.
Verbatim Metal Execu...
Metal Executive 32Gb
від 313 грн.
Verbatim ToughMAX
ToughMAX 32Gb
від 529 грн.

від 419  до 697 грн.
Флешка HOCO USB Flash Disk Wisdom High-Speed ​​Flash Drive UD5 32 GB
MAUDAU (Київ)
697 грн.
← купити
Hoco Флеш память Hoco USB 3.0 UD5 32GB Gray
MTA.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Флешка HOCO UD5 32GB Wisdom High-Speed Flash Drive USB 3.0 поворотна
Rozetka.ua (Київ)
582 грн.
← купити
Флешка HOCO USB Flash Disk Wisdom USB Drive UD5 32GB
MAUDAU (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач HOCO UD5 Wisdom 32Gb USB 3.0 Black
Rozetka.ua (Київ)
610 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco UD5 Wisdom 32Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка Hoco UD5 Wisdom (32Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка Hoco UD5 Wisdom (32Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія