шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 44Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити USB-флешка Hoco UD5 Wisdom (64Gb) за ціною від 382 грн.
Фото 6

Серия Hoco UD5 Wisdom

Модифікації Hoco UD5 Wisdom 4
Характеристики [UD5 Wisdom 64Gb]
Колір
Об'єм
64 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Швидкість читання даних
90 МБ/с
Швидкість запису даних
80 МБ/с
Висувний роз'єм
Матеріал корпуса
пластик
Розміри
40x15x10 мм
Вага
19 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  650 грн.    до  850 грн.
SanDisk Ultra USB Ty...
Ultra USB Type-C 2020 64Gb
від 599 грн.
Kingston DataTravele...
DataTraveler Exodia M 2x6...
від 528 грн.
KIOXIA TransMemory U...
TransMemory U365 64Gb
від 823 грн.
Transcend JetFlash 7...
JetFlash 790C 64Gb
від 630 грн.
SanDisk Ultra Dual m...
Ultra Dual m3.0 64Gb
Patriot Memory Xport...
Xporter Core 64Gb
від 795 грн.
Transcend JetFlash 370
JetFlash 370 64Gb
від 542 грн.
SanDisk Cruzer Blade
Cruzer Blade 64Gb
від 375 грн.
Toshiba Hayabusa
Hayabusa 64Gb
від 807 грн.
SanDisk Ultra Dual
Ultra Dual 64Gb
від 811 грн.
DataTraveler Exodia 2x64Gb
від 524 грн.
Transcend JetFlash 350
JetFlash 350 64Gb
від 517 грн.
SanDisk Ultra Curve ...
Ultra Curve 3.2 64Gb
від 498 грн.
Acer UP300
UP300 64Gb
від 506 грн.
Verbatim Store n Sta...
Store n Stay Nano 3.2 Gen...
від 519 грн.
HP x796w
x796w 64Gb
від 700 грн.
Apacer AH155
AH155 64Gb
від 590 грн.
Hoco UD10 Wise
UD10 Wise 64Gb
від 460 грн.
Hoco UD8 Smart
UD8 Smart 64Gb
від 557 грн.
Verbatim Plectra USB-C
Plectra USB-C 64Gb
від 676 грн.
Aigo U330
U330 64Gb
від 782 грн.
Verbatim Dual USB Dr...
Dual USB Drive Type-C 64Gb
від 614 грн.
Hoco UD15
UD15 64Gb
від 623 грн.
Hoco UD17
UD17 64Gb
DataTraveler Kyson 64Gb
від 545 грн.
Xporter Pulse 64Gb
від 526 грн.
Silicon Power Mobile...
Mobile C80 64Gb
від 493 грн.
Hoco UD14 Clever
UD14 Clever 64Gb
від 629 грн.
Mobile C51 64Gb
від 502 грн.
Wibrand Eagle
Eagle 64Gb
від 438 грн.

від 382  до 974 грн.
Флешка металева Hoco UD5 64 GB USB Flash Disk Wisdom high-speed flash drive
MAUDAU (Київ)
869 грн.
← купити
Hoco Флеш память Hoco USB 3.0 UD5 64GB Black
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Флеш пам'ять HOCO UD5 64GB USB 3.0
Rozetka.ua (Київ)
382 грн.
← купити
Флешка металева HOCO UD5 64GB USB Flash Disk Wisdom
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Флеш-накопичувач HOCO UD5 Wisdom 64GB USB 3.0 флешка Black
Rozetka.ua (Київ)
974 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco UD5 Wisdom 64Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка Hoco UD5 Wisdom (64Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка Hoco UD5 Wisdom (64Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія