шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мультипіч HOLMER HMC-615 за ціною від 1699 грн.

Характеристики та опис HOLMER HMC-615

Вага (кг): 3.4; Габарити (мм): 270х250х330; Матеріал корпуса: пластик з металом; антипригарне покриття;єм (л): 6.1; Об' сушарка; Режими: випічка; овочі; риба;ясо; м’ курка; Програми: фрі; Потужність (Вт): 1750; Тип: аерогриль-мультипіч
Колір
Тип
аерогриль-мультипіч
Потужність
1750 Вт
Кількість програм
8
Програми
фрі
курка / крильця, гомілки /
м’ясо
риба
овочі
Режими
випічка
сушарка
t приготування
80 – 200 °С
Об'єм
6.1 л
Функції та можливості
антипригарне покриття
Керування
сенсорне
Матеріал корпуса
пластик з металом
Габарити (ВхШхГ)
270х250х330 мм
Вага
3.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 699  до 2 998 грн.
Holmer Мультипіч Holmer HMC-615, 6, 15л/1800Вт Black
MTA.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Мультипіч Holmer HMC-615
АЛЛО (Київ)
← купити
Мультипіч Hölmer HMC-615
Itbox.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Мультипіч HOLMER HMC-615
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Holmer HMC-615
Цифра (Київ)
1 892 грн.
← купити
Holmer HMC-615
Stls.store (Київ)
1 911 грн.
← купити
Hölmer HMC-615
Mallprix.com (Київ)
1 841 грн.
← купити
Мультипіч Hölmer HMC-615
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Holmer HMC-615
Denika.ua (Харків)
← купити
Мультипіч HOLMER HMC-615
ТЕХНОточка (Київ)
1 835 грн.
← купити
Мультипіч Holmer HMC-615
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Holmer HMC-615
Comtrading.ua (Київ)
2 024 грн.
← купити
Мультипіч Holmer HMC-615
Tehnomarket.ua (Вінниця)
2 019 грн.
← купити
Мультипіч Holmer HMC-615
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Holmer HMC-615
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 180 грн.
← купити
Мультипіч Hlmer hmc-615
Tviy-Dim.com (Київ)
1 918 грн.
← купити
Holmer HMC-615
COMFY.ua (Київ)
← купити
Holmer HMC-615
Kvshop.com.ua (Київ)
2 247 грн.
← купити
Аерогриль Holmer HMC-615 PG-HMC615
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 310 грн.
← купити
Мультипіч Holmer HMC-615
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Аерогриль Holmer HMC-615
Rozetka.ua (Київ)
2 769 грн.
← купити
Мультипіч Holmer HMC-615
Rozetka.ua (Київ)
2 538 грн.
← купити
Мультипіч HOLMER HMC-615
Rozetka.ua (Київ)
2 830 грн.
← купити
Мультипіч Holmer HMC-615
Rozetka.ua (Київ)
2 559 грн.
← купити
Аерогриль Holmer HMC-615
Rozetka.ua (Київ)
2 817 грн.
← купити
Мультипіч Holmer HMC-615
Rozetka.ua (Київ)
2 667 грн.
← купити
Мультипіч Hlmer HMC-615
Rozetka.ua (Київ)
2 431 грн.
← купити
Мультипіч HOLMER HMC-615 6.1л 1750 Вт 8 програм
Rozetka.ua (Київ)
2 998 грн.
← купити
Мультипіч Hlmer HMC-615
Rozetka.ua (Київ)
2 532 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HOLMER HMC-615, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мультипіч HOLMER HMC-615. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мультипіч HOLMER HMC-615 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія