шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hopestar A6 Max за ціною від 3499 грн.
Відео 19Фото 12

Характеристики та опис Hopestar A6 Max

Розміри (мм): 162x380x146; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 7; Підтримка кодеків: Функції та можливості: Додатково: ручка / ремінець; Синхронізація колонок: TWS; Частотний діапазон (Гц): 80 – 15000; Потужність (Вт): 80; Пасивний випромінювач; Кількість каналів: 2.1
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.1
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
Характеристики акустики
Кількість каналів2.1
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність80 Вт
Частотний діапазон80 – 15000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Час автономної роботи7 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIPX6
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)162x380x146 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 499  до 5 128 грн.
Hopestar Акустика портативна Hopestar A6 Max Red
MTA.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Портативна колонка Hopestar A6 Max Black
Denika.ua (Харків)
3 752 грн.
← купити
Портативна Bluetooth-колонка Hopestar A6 Max Чорний
MAUDAU (Київ)
4 606 грн.
← купити
Колонка портативна Hopestar Party A6 MAX Bluetooth LED чорний (RZN-23103306)
Rozetka.ua (Київ)
5 055 грн.
← купити
Портативна колонка Hopestar A6 Max Grey
Denika.ua (Харків)
← купити
Портативна колонка Hopestar A6 Max Army
Denika.ua (Харків)
← купити
Колонка bluetooth Hopestar A6 MAX червоний
MAUDAU (Київ)
4 489 грн.
← купити
Колонка Hopestar A6MAX з бездротовим динаміком високої продуктивності з Bluetooth
Rozetka.ua (Київ)
4 355 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth HOPESTAR A6 MAX, IPX6, TWS, TF, USB, AUX, BT5.1, 80W, 12000 mAh, 10h, Red
Rozetka.ua (Київ)
4 856 грн.
← купити
Колонка портативна Hopestar Party A6 MAX Bluetooth LED чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 710 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hopestar A6 Max, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hopestar A6 Max. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hopestar A6 Max у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія