шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hopestar A6 Pro за ціною від 3775 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Hopestar A6 Pro

Розміри (мм): 185x400x154; Матеріал: пластик; Час автономної роботи (год): 3; Ємність акумулятора (мАгод): 4400; Додатково: ручка / ремінець; світлові ефекти;язку; Підтримка кодеків: Функції та можливості: мікрофон для гучного зв' Синхронізація колонок: TWS; Потужність (Вт): 45; Пасивний випромінювач
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.0
mini-Jack (3.5 мм)
Характеристики акустики
Кількість каналів2.1
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність45 Вт
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
світлові ефекти
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора4400 мАгод
Час автономної роботи3 год
Час зарядки3 год
Інше
Захист від вологиIPX6
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)185x400x154 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3300 грн.    до  4900 грн.

від 3 775  до 4 668 грн.
Портативна колонка Bluetooth HOPESTAR A6 Pro з мікрофоном 55W, 6000mAh Чорна
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Bluetooth колонка Hopestar A6 Pro- камуфляж сірий
Rozetka.ua (Київ)
4 668 грн.
← купити
Bluetooth колонка Hopestar A6 Pro- камуфляж зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка Hopestar A6 PRO,45 Вт, бездротова колонка, водонепроникна колонка
Rozetka.ua (Київ)
3 775 грн.
← купити
Bluetooth колонка Hopestar A6 Pro-камуфляж зелений
Rozetka.ua (Київ)
3 777 грн.
← купити
Bluetooth колонка Hopestar A6 Pro - камуфляж сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна бездротова колонка Hopestar A6 Pro
Rozetka.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка Hopestar A6 Pro 45Вт Black з вологозахистом IPX6 і функцією зарядки пристроїв (A6P)
Rozetka.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Портативна акустика Bluetooth колонка з повербанком HOPESTAR A6 Pro 55W IPX6 6000mAh + мікрофон чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hopestar A6 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hopestar A6 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hopestar A6 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія