шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Насос / компресор HOTO Air Pump Master

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити насос / компресор HOTO Air Pump Master за ціною від 7099 грн.
Відео 10Фото 12

Характеристики та опис HOTO Air Pump Master

Вага (кг): 1.64; Розмір (мм): 156x75x195; Чохол/кейс; Ліхтар; Підсвічування манометра; Комплектний акумулятор: вбудований; Довжина шланга (м): 0.7; Довжина шнура живлення (м): 3; Манометр: цифровий; акумулятор; Джерело живлення: 12 В; Тип: електричний (компресор)
Типелектричний (компресор)
Джерело живлення12 В
акумулятор
Характеристики
Манометрцифровий
Довжина шнура живлення3 м
Довжина шланга0.7 м
Акумулятор
Комплектний акумуляторвбудований
Місткість акумулятора7.5 А·год
Час заряджання3.5 год
Інше
Функція «автостоп»
Підсвічування манометра
Ліхтар
Чохол/кейс
Розмір156x75x195 мм
Вага1.64 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  9250 грн.

від 7 099  до 8 999 грн.
HOTO Автокомпресор HOTO Xiaomi Air Pump Master (QWCQB002)
MTA.ua (Київ)
7 099 грн.
← купити
HOTO Hoto Xiaomi Air Pump Master (QWCQB002) qwcqb002
Kvshop.com.ua (Київ)
7 499 грн.
← купити
Автомобільний компресор Xiaomi HOTO Air Pump Master (QWCQB002)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Компресор автомобільний HOTO Air Pump Master QWCQB002 Black
Rozetka.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HOTO Air Pump Master, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: насос / компресор HOTO Air Pump Master. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на насос / компресор HOTO Air Pump Master у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія