шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити дриль / шурупокрут HOTO Electric Screwdriver за ціною від 1399 грн.
Відео 33Фото 12

Характеристики та опис HOTO Electric Screwdriver

Ємність акумулятора (Агод): 1.5; Напруга батареї (В): 3.6; Комплектний акумулятор: вбудований; Джерело живлення: акумулятор; Зарядний пристрій: без зарядного пристрою; кейс; підсвічування: кільцеве підсвічування; Гальмо двигуна; Патрон: під біту; Вага (кг): 0.25; Довжина (мм): 179; Реверс: на пусковій кнопці
Тип пристроювикрутка
Конструкціяпряма
Характеристики
Кількість обертів220 об/хв
Крутний момент4 Нм
з регулюванням
3 ступенів
Редуктор1-швидкісний
Кількість швидкостей1
Реверсна пусковій кнопці
Габарити179x34x35 мм
Довжина179 мм
Вага0.25 кг
Патрон
Тип патронапід біту
Захисні функції
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціїкільцеве підсвічування
Комплектаціякейс (сумка)
без зарядного пристрою
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумуляторвбудований
Напруга батареї3.6 В
Ємність акумулятора1.5 Агод
Роз'єм для зарядкиUSB-C
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1800 грн.    до  2300 грн.

Can this be charged with a Читать...
PriceHub AI15 липня 2025, 17:48
No, the HOTO Electric Screwdriver cannot be charged with a 5V charger as it uses a built-in battery with a voltage of 3.6V and charges via a USB C connector. [The answer was generated based on the product specifications from E-Katalog, which indicate the battery voltage and charging method. The specifications clearly state that the power source is a built-in battery with a specific voltage, implying that a charger with a different voltage may not be compatible.]
від 1 399  до 2 806 грн.
Електровикрутка з набором біт HOTO 25-in-1 Electric Screwdriver Set HTE0010CN
Persimon.com.ua (Вінниця)
1 990 грн.
← купити
Електровикрутка Xiaomi HOTO Electric Screwdriver (QWLSD001)
Touch (Дніпро)
2 199 грн.
← купити
Електровикрутка HOTO Electric Screwdriver (QWLSD010) QWLSD010
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Електровикрутка Xiaomi Hoto Electric Screwdriver (QWLSD010)
Stls.store (Київ)
2 187 грн.
← купити
Xiaomi QWLSD001
Mallprix.com (Київ)
2 054 грн.
← купити
Xiaomi Xiaomi HOTO Electric Screwdriver (QWLSD010) QWLSD010
Венкон (Київ)
2 197 грн.
← купити
Викрутка акумуляторна Xiaomi HOTO 3.6V Screwdriver Kit (QWLSD011) QWLSD011
Brain.com.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Викрутка акумуляторна Xiaomi HOTO 3.6V Screwdriver Kit (QWLSD011) QWLSD011
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електровикрутка Hoto Electric Screwdriver (QWLSD010)
Zaua.store (Львів)
2 449 грн.
← купити
Xiaomi HOTO Monkey Blue Set (QWLSD001) HOTOMonkeyBlueSet(QWLSD001)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HOTO Electric Screwdriver, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дриль / шурупокрут HOTO Electric Screwdriver. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дриль / шурупокрут HOTO Electric Screwdriver у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія