шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP Victus 15-fb3000 [15-fb3026nw]

Конфігурації і ціни 2167Відгуки  Обговорення5Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP Victus 15-fb3000 (15-fb3026nw) за ціною від 41199 грн.
Відео 5Фото 17

Серия HP Victus 15-fb3000

Модифікації HP Victus 15-fb3000 77
Где купить? [15-fb3026nw]
Характеристики [15-fb3026nw]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x255x24 мм
Вага
2.29 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  42000 грн.    до  60000 грн.
HP Victus 16-s0000
16-S0017UA
від 51 449 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-42-R7D K
від 47 515 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-42-R23 W
від 49 999 грн.
ANV16-42-R67 K
від 47 399 грн.
ANV16-41-R99 U
ANV15-41-R5D Y
від 52 630 грн.
Acer Nitro 5 AN515-46
AN515-46-R2Q 8
від 49 499 грн.
ANV16-41-R6A 0
від 52 999 грн.
ANV16-42-R61 T
ANV15-42-R2D H
від 45 499 грн.
HP Victus 15-fb2000
15-fb2006ua
від 48 999 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3045ua
від 53 699 грн.
ANV15-42-R4D B
від 44 999 грн.
HP Victus 16-s0000
16-s0274nw
від 47 200 грн.
HP Victus 15-fb2000
15-fb2004ua
від 54 999 грн.
MSI Katana GF66 11UE
GF66 11UE-639XUA
від 55 000 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3026ua
від 41 999 грн.
HP Victus 15-fb2000
15-fb2013ua
від 45 999 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3041nw
від 42 999 грн.
ANV16-41-R72 8
від 40 800 грн.
ANV15-41-R8Y S
MSI Bravo 15 C7VE
158N11048
Acer Nitro 5 AN515-46
AN515-46-R1Z T
від 43 999 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3058ua
від 42 699 грн.
ANV16-42-R2E E
від 55 999 грн.
ANV15-42-R7Q J
HP Victus 15-fb3000
15-fb3057ua
від 54 499 грн.
HP Victus 15-fb2000
15-fb2864nw
від 43 000 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3050nw
від 59 630 грн.
HP Victus 16-s1000
16-s1022ua
від 59 999 грн.

PriceHub AI18 січня 2026, 15:59
Ноутбук [HP Victus 15-fb3000](%id:2925051%) має тепловиділення процесора 45 Вт.
[Ця інформація була отримана з характеристик продукту, де вказано, що тепловиділення процесора Ryzen 5 становить 45 Вт.]
Микола КорчE-Katalog AI18 січня 2026, 16:20
А відеокарти?
яке тепловиділення Читать...
PriceHub AI18 січня 2026, 16:21
Тепловиділення відеокарти NVIDIA GeForce RTX 3050 в ноутбуку [HP Victus 15-fb3000](%id:2925051%) становить 35 Вт.
[Ця інформація була отримана з характеристик продукту, зазначених у системі E-Katalog. Відеокарта RTX 3050 має тепловиділення 35 Вт, що є важливим показником для оцінки енергоспоживання та охолодження ноутбука.]
від 41 199  до 63 255 грн.
HP VICTUS 15-fb3026nw (C38YXEA)
iTMag.ua (Київ)
41 199 грн.
← купити
HP VICTUS 15-fb3026nw (C38YXEA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fb3026nw Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050 (C38YXEA) C38YXEA
Openshop.ua (Київ)
43 108 грн.
← купити
HP VICTUS 15-fb3026nw (C38YXEA) C38YXEA
Geekabyte.com.ua (Київ)
46 900 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 15-fb3026nw (C38YXEA) Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050
Technoshark.com.ua (Луцьк)
46 457 грн.
← купити
HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050 15-fb3026nw (C38YXEA)
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
43 450 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 15-fb3026nw (C38YXEA) Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
44 777 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512+512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
46 367 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Technoshark.com.ua (Луцьк)
53 096 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512+512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Technoshark.com.ua (Луцьк)
57 079 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512+512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Technoshark.com.ua (Луцьк)
50 441 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Technoshark.com.ua (Луцьк)
55 751 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Technoshark.com.ua (Луцьк)
49 113 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512+512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Technoshark.com.ua (Луцьк)
54 424 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512+512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Technoshark.com.ua (Луцьк)
47 786 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
51 176 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512+512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
55 015 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512+512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
48 617 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
53 735 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
47 337 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512+512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
52 456 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512+512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
46 058 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512+512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
52 324 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
51 047 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
45 078 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512+512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
48 494 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
53 600 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
47 218 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512+512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
54 877 грн.
← купити
HP Victus 15-fb3026nw (C38YXEA) 15.6" IPS 144Hz / Ryzen 5 240 / 16GB DDR5 / 512GB SSD / GeForce RTX 5050 8GB / Windows 11 Ho
Rozetka.ua (Київ)
49 500 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 15-fb3026nw (C38YXEA) Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050
Rozetka.ua (Київ)
51 483 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512+512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
52 956 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
58 840 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
61 782 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
54 427 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512+512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
60 312 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512+512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
55 898 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512+512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
63 255 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512+512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
53 236 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512+512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
60 242 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
56 038 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512+512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
57 440 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/24GB/512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
51 835 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512+512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
50 434 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512/Win11 Pro RTX5050 (C38YXEA)
Rozetka.ua (Київ)
48 499 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050 (C38YXEA)
Rozetka.ua (Київ)
46 499 грн.
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fb3026nw (C38YXEA) 15.6", IPS, 144 Hz / Ryzen 5 240 / 16 GB DDR5 / 512 GB / RTX5050 / Win 11
Rozetka.ua (Київ)
49 999 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
43 718 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
50 964 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 15-fb3026nw, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP Victus 15-fb3000 (15-fb3026nw). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP Victus 15-fb3000 (15-fb3026nw) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія