шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OMEN 16-am0000 [16-am0093nw]

Конфігурації і ціни 1034Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0093nw) за ціною від 63814 грн.
Відео 7Фото 13

Серия HP OMEN 16-am0000

Модифікації HP OMEN 16-am0000 34
Где купить? [16-am0093nw]
Характеристики [16-am0093nw]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core i9
Тактова частота
1.6 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
357x269x24 мм
Вага
2.43 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  105000 грн.

від 63 814  до 121 499 грн.
Ноутбук HP OMEN 16 i9-14900HX/32GB/2TB RTX5060 240Hz D2YW4EA
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
79 700 грн.
← купити
Ноутбук HP Omen 16-am0093nw i9-14900HX/24GB/1TB RTX5060 240Hz (D2YW4EA) D2YW4EA
Openshop.ua (Київ)
65 199 грн.
← купити
HP OMEN 16-am0093nw (D2YW4EA) Black D2YW4EA
Geekabyte.com.ua (Київ)
73 999 грн.
← купити
HP OMEN 16 i9-14900HX/24GB/1TB RTX5060 240Hz (16-am0093nw (D2YW4EA))
Mobileplanet.ua (Одеса)
63 814 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 i9-14900HX/56GB/2TB/Win11X RTX5060 240Hz (16-am0093nw (D2YW4EA))
Technoshark.com.ua (Луцьк)
102 219 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16-am0093nw (D2YW4EA) Custom 24GB/1TB
Tv-mir.com.ua (Київ)
65 766 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 i9-14900HX/56GB/2TB/Win11X RTX5060 240Hz (16-am0093nw (D2YW4EA))
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
98 524 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 i9-14900HX/32GB/1TB/Win11X RTX5060 240Hz (16-am0093nw (D2YW4EA))
Rozetka.ua (Київ)
77 854 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 i9-14900HX/32GB/1TB RTX5060 240Hz D2YW4EA
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
72 250 грн.
← купити
Ноутбук HP OMEN 16 i9-14900HX/40GB/2TB/Win11X RTX5060 240Hz (16-am0093nw (D2YW4EA))
Technoshark.com.ua (Луцьк)
95 581 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 16-am0093nw, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0093nw). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OMEN 16-am0000 (16-am0093nw) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія