шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0000 [17-dd0057nr]

Конфігурації і ціни 44Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити ноутбук HP OmniBook X 17-dd0000 (17-dd0057nr) за ціною від 66192 грн.
Відео 1Фото 13

Серия HP OmniBook X 17-dd0000

Модифікації HP OmniBook X 17-dd0000 3
Где купить? [17-dd0057nr]
Характеристики [17-dd0057nr]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
17.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Сенсорний
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
396x258x15 мм
Вага
2.56 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  95000 грн.
HP OmniBook 7 17-dc0...
17-dc0073cl
від 71 992 грн.
17-dc0005nw
від 76 452 грн.
17-dc0216nw
від 76 450 грн.

від 66 192  до 101 581 грн.
HP Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr (B88A3UA) Glacier Silver
MTA.ua (Київ)
69 199 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr (B88A3UA)
Zhuk.ua (Київ)
68 465 грн.
← купити
Ноутбук Hp OmniBook X 17-dd0057nr (B88A3UA)
Stls.store (Київ)
71 107 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A3UA) OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A3UA)
Denika.ua (Харків)
73 638 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr 17,3" (Intel Core Ultra 7/16GB/1TB (SSD)/RTX 4050) (B88A3UA) (Standard) B88A3UA
Jabko.ua (Львів)
68 699 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr (B88A3UA) Glacier Silver
Soho.com.ua (Київ)
68 729 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr (B88A3UA) B88A3UA
Openshop.ua (Київ)
67 552 грн.
← купити
Ноутбук Hp OmniBook X 17-dd0057nr (B88A3UA)
Цифра (Київ)
69 667 грн.
← купити
HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A3UA) B88A3UA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
66 192 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A3UA) (B88A3UA)
Техно Їжак (Київ)
69 399 грн.
← купити
HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A3UA) Refurbished
Mobileplanet.ua (Одеса)
66 370 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr (B88A3UA) B5UH5UA
Sota.store (Київ)
68 796 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A3UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
67 592 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr (B88A3UA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
68 348 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr (B88A3UA) Glacier Silver
Rozetka.ua (Київ)
72 331 грн.
← купити
HP Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr (B88A162) Glacier Silver
MTA.ua (Київ)
87 799 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A162)
Zhuk.ua (Київ)
86 893 грн.
← купити
Ноутбук Hp OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A31UA)
Stls.store (Київ)
84 651 грн.
← купити
Ноутбук Hp OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A32UA)
Stls.store (Київ)
101 581 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr (B88A162) Glacier Silver
Soho.com.ua (Київ)
87 219 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A162) B88A162
Openshop.ua (Київ)
85 734 грн.
← купити
Ноутбук Hp OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A31UA)
Цифра (Київ)
82 937 грн.
← купити
Ноутбук Hp OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A32UA)
Цифра (Київ)
99 431 грн.
← купити
HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A162) B88A162
Luckylink.kiev.ua (Київ)
84 007 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A32UA) (B88A32UA)
Техно Їжак (Київ)
99 099 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A31UA) (B88A31UA)
Техно Їжак (Київ)
82 599 грн.
← купити
HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A162) Refurbished
Mobileplanet.ua (Одеса)
83 824 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A31UA) B88A31UA
Sota.store (Київ)
81 900 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A32UA) B88A32UA
Sota.store (Київ)
98 280 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr Glacier Silver (B88A162)
Smartmag.biz.ua (Львів)
85 001 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X 17-dd0057nr (B88A162) Glacier Silver
Rozetka.ua (Київ)
91 891 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Next Gen AI 17-dd0057nr; Copilot+ PC (B88A162) Glacier Silver REF
Rozetka.ua (Київ)
93 949 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Next Gen AI 17-dd0057nr; Copilot+ PC (B88A3UA) Glacier Silver REF
Rozetka.ua (Київ)
73 949 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Next Gen AI 17-dd0057nr; Copilot+ PC (B88A3UA) Glacier Silver
Rozetka.ua (Київ)
76 849 грн.
← купити
Ноутбук HP OmniBook X Next Gen AI 17-dd0057nr; Copilot+ PC (B88A162) Glacier Silver
Rozetka.ua (Київ)
96 249 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 17-dd0057nr, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP OmniBook X 17-dd0000 (17-dd0057nr). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP OmniBook X 17-dd0000 (17-dd0057nr) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія