шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни57Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор HP 532sf за ціною від 6473 грн.
Фото 5

Характеристики та опис HP 532sf

Габарити без підставки (мм): 710x415x40;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' HDMI: 2xHDMI v1.4; Передача відео: VGA; Глибина кольору: 8-bit (16.7M Colors); Динамічна контрастність: 10 000 000:1; Статична контрастність: 3 000:1; Яскравість (кд/м²): 300; Кут огляду гор.: 178; Кут огляду верт.: 178
Колір
Тип
монітор
Діагональ
32 "
Тип матриці
*VA
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
7 мс / овердрайв /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7750 грн.    до  10500 грн.

від 6 473  до 16 115 грн.
Монітор 32" HP Series 5 532sf (94F50AA) 94F50AA
Artline.ua (Київ)
8 099 грн.
← купити
HP Монітор HP S5 532sf Black Silver 31.5 (94F50AA)
MTA.ua (Київ)
8 699 грн.
← купити
Монітор HP Series 5 532sf (94F50AA) 94F50AA
FOXTROT.UA (Київ)
8 355 грн.
← купити
Монітор HP 31.5` S5 532sf (94F50AA)
Touch (Дніпро)
8 829 грн.
← купити
Монітор 31.5" HP 532sf (94F50AA)
АЛЛО (Київ)
8 459 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA) 94F50AA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор HP 31.5" S5 532sf VA 100Hz 94F50AA (UA)
Jabko.ua (Львів)
8 349 грн.
← купити
Монітор 31.5" HP 532sf Full HD VA 100 Гц Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
6 473 грн.
← купити
HP 94F50AA
Mallprix.com (Київ)
8 548 грн.
← купити
Монітор HP Series 5 532sf (94F50AA) - 31.5" VA / 1920×1080 / 100 Гц 94F50AA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монiтор HP 31.5" S5 532sf (94F50AA) VA Black-Silver 100Hz 94F50AA
Click.ua (Київ)
8 514 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50E9)
Zaua.store (Львів)
15 890 грн.
← купити
Монітор 31.5" 16:9 fhd va, 300 nits hdmi; vga hp s5 532sf
Tviy-Dim.com (Київ)
9 856 грн.
← купити
HP S5 532sf (94F50AA)
Tehnomart.com (Київ)
8 472 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA) S5 532sf (94F50AA)
Denika.ua (Харків)
8 523 грн.
← купити
HP Series 5 532sf (94F50AA) 94F50AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 972 грн.
← купити
HP Series 5 532sf (94F50AA) Series5532sf(94F50AA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA) UA 94F50AA
Sota.store (Київ)
8 657 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA)
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 495 грн.
← купити
Монітор 31.5" HP Series 5 532sf (94F50AA) Silver 94F50AA
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 799 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA)
Q-techno.com.ua (Київ)
8 844 грн.
← купити
Монітор 31.5" 16:9 FHD VA, 300 nits HDMI; VGA HP S5 532sf 94F50AA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор 31.5" HP S5 532sf (94F50AA)
Nkt.ua (Київ)
8 324 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA) 94F50AA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA) 94F50AA
icom.net.ua (Київ)
8 216 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA) 94F50AA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор HP 31.5" 94F50AA
Citrus.ua (Київ)
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA)
Zhuk.ua (Київ)
8 312 грн.
← купити
HP HP S5 532sf 94F50AA
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монітор HP 31.5" S5 532sf (94F50AA) Silver 94F50AA
Telemart.ua (Київ)
8 480 грн.
← купити
Монітор HP 532sf (94F50AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 793 грн.
← купити
TFT 31.5'' HP S5 532sf, VA, 100Hz, VGA, HDMI, чорно-сріблястий
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
8 890 грн.
← купити
Монітор 31.5" HP 31.5'' S5 532sf FHD VA 100Hz (94F50E9)
MAUDAU (Київ)
9 549 грн.
← купити
HP S5 532sf (94F50AA) 94f50aa
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TFT 31.5'' HP S5 532sf, VA, 100Hz, VGA, HDMI, чорно-сріблястий 896867
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 655 грн.
← купити
Монітор 31.5" HP S5 532sf (94F50E9) 1920x1080 (FullHD) VA 100 Hz 94F50E9
Compx.ua (Київ)
8 587 грн.
← купити
Монітор 31.5" HP 532sf (94F50AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50E9)
Timesport.com.ua (Львів)
15 887 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA)
Timesport.com.ua (Львів)
9 489 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50E9)
Tomdom.in.ua (Львів)
15 896 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50E9)
Saren.com.ua (Львів)
16 115 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA)
Zaua.store (Львів)
9 492 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50E9)
Semtech.com.ua (Луцьк)
15 893 грн.
← купити
Монітор TFT 31.5'' HP S5 532sf, VA, 100Hz, VGA, HDMI, чорно-сріблястий (94F50AA)
MAUDAU (Київ)
9 796 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA)
Rozetka.ua (Київ)
10 127 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf
Rozetka.ua (Київ)
9 901 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA)
Rozetka.ua (Київ)
10 925 грн.
← купити
Монітор HP 31.5` S5 532sf (94F50AA) [149053]
Rozetka.ua (Київ)
9 899 грн.
← купити
TFT 31.5'' HP S5 532sf, VA, 100Hz, VGA, HDMI, чорно-сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
10 553 грн.
← купити
Монітор 31.5" HP S5 532sf VA 1920x1080 100 Гц 300 кд/м Black (94F50AA)
Rozetka.ua (Київ)
11 368 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (94F50AA)
Rozetka.ua (Київ)
9 801 грн.
← купити
Монітор 31.5" HP 31.5'' S5 532sf FHD VA 100Hz (94F50E9)
Rozetka.ua (Київ)
10 543 грн.
← купити
Монітор HP S5 532sf (ek13072)
Rozetka.ua (Київ)
11 278 грн.
← купити
TFT 31.5'' HP S5 532sf, VA, 100Hz, VGA, HDMI, чорно-сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
11 084 грн.
← купити
Монітор 31.5" HP S5 532sf VA 1920x1080 100 Гц 300 кд/м Black (94F50AA)
Rozetka.ua (Київ)
10 729 грн.
← купити
Монітор 31.5" HP S5 532sf, Silver/Black
Rozetka.ua (Київ)
9 441 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 532sf, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор HP 532sf. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор HP 532sf у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія