шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 13Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити SSD HP Z Turbo M.2 (5S492AA) за ціною від 55223 грн.

Серия HP Z Turbo M.2

Модифікації HP Z Turbo M.2 1
Где купить? [5S492AA]
Характеристики [5S492AA]
Тип
внутрішній
Об'єм
4 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
5000 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
7000 МБ/с
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  65000 грн.

від 55 223  до 64 499 грн.
HP Внутрішній SSD диск HP ZTrb PCIe 2280 TLC M.2 Kit (5S492AA) 4TB
MTA.ua (Київ)
59 299 грн.
← купити
Накопичувач SSD 4TB HP Z Turbo M.2 2280 PCIe 4.0 x4 TLC Kit (5S492AA) 5S492AA
Click.ua (Київ)
64 499 грн.
← купити
накопичувач ZTrb 4TB PCIe 2280 TLC M.2 Kit SSD 5S492AA
Comtrading.ua (Київ)
55 223 грн.
← купити
Накопичувач HP ZTrb 4TB PCIe 2280 TLC M.2 Kit SSD (5S492AA)
Nkt.ua (Київ)
57 566 грн.
← купити
SSD накопичувач HP ZTrb PCIe 2280 TLC M.2 Kit 4TB (5S492AA) ZTrb PCIe 2280 TLC M.2 Kit 4TB (5S492AA)
Denika.ua (Харків)
61 814 грн.
← купити
SSD-накопичувач 4TB HP ZTurbo NVMe M.2 2280 PCIe 4.0 x4 (5S492AA) 5S492AA
Vodafone.ua (Київ)
59 999 грн.
← купити
Внутрішній SSD диск HP ZTrb PCIe 2280 TLC M.2 Kit (5S492AA) 4TB
Soho.com.ua (Київ)
60 419 грн.
← купити
HP ZTrb 4TB (5S492AA) 5S492AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
56 825 грн.
← купити
накопичувач ZTrb 4TB PCIe 2280 TLC M.2 Kit SSD 5S492AA HP (5S492AA)
icom.net.ua (Київ)
55 274 грн.
← купити
HP накопичувач ZTrb 4tb PCIe 2280 tlc m.2 Kit ssd 5s492aa
Tviy-Dim.com (Київ)
61 552 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 5S492AA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd HP Z Turbo M.2 (5S492AA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd HP Z Turbo M.2 (5S492AA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія