шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор HP 740pm за ціною від 73257 грн.
Фото 7

Характеристики та опис HP 740pm

Габарити (мм): 947x645x293; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вебкамера; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Flicker-Free;єми (додатково): PBP (Picture by Picture); Роз' Швидка зарядка; USB-A: 4x5Gbps; Power Delivery; HDMI: HDMI v2.0; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
монітор
Діагональ
39.7 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
5120x2160 (21:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Вебкамера
/ 13 МП /
Габарити (ШхВхТ)
947x645x293 мм / 947x447x142 мм без підставки /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  60000 грн.    до  95000 грн.

від 73 257  до 92 694 грн.
HP Монітор HP S7 Pro 740pm Black Silver 39.7 (8Y2R2AA)
MTA.ua (Київ)
77 699 грн.
← купити
Монітор HP 39.7` S7 Pro 740pm (8Y2R2AA)
Touch (Дніпро)
75 499 грн.
← купити
Монітор HP S7 Pro 740pm (8Y2R2AA) 8Y2R2AA
Itbox.ua (Київ)
76 339 грн.
← купити
Монітор HP 39" S7 Pro 740pm IPS 60Hz 8Y2R2AA (UA)
Jabko.ua (Львів)
77 949 грн.
← купити
HP 8Y2R2AA
Mallprix.com (Київ)
77 341 грн.
← купити
Монiтор HP 39.7" S7 Pro 740pm (8Y2R2AA) IPS Black/Silver Curved 8Y2R2AA
Click.ua (Київ)
77 849 грн.
← купити
HP 740pm (8Y2R2AA)
Tehnomart.com (Київ)
75 934 грн.
← купити
HP 740pm (8Y2R2AA) 8Y2R2AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
80 034 грн.
← купити
HP Series 7 Pro inch (8Y2R2AA) Series7Proinch(8Y2R2AA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор HP Pro 740pm (8Y2R2AA)
Timesport.com.ua (Львів)
87 190 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 740pm, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор HP 740pm. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор HP 740pm у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія