шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 79Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити SSD HP FX900 Plus M.2 (7F617AA) за ціною від 7199 грн.
Фото 3

Серия HP FX900 Plus M.2

Модифікації HP FX900 Plus M.2 2
Где купить? [7F617AA]
Характеристики [7F617AA]
Тип
внутрішній
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Тип пам’яті
3D TLC NAND
NVMe
/ 1.4 /
Зовнішня швидкість запису
6300 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
7100 МБ/с
Ударостійкість під час роботи
100 G
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
990 тис
IOPS зчитування
990 тис
TBW
600 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
TRIM
Розміри
22x80 мм
Вага
10 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  9000 грн.
Apacer AS2280P4U
AP1TBAS2280P 4U-1
від 7 160 грн.
Verbatim Vi3000
49375
від 7 999 грн.
HP FX900 Pro M.2
4A3U0AA
Gigabyte Gen3 2500E
G325E1TB
від 6 092 грн.
WD Blue SN5000
WDS100T4B0E
від 7 250 грн.
PNY CS1030
M280CS1030-1 TB-RB
від 7 935 грн.
WD Blue SA510 M.2
WDS100T3B0B
від 7 889 грн.
Addlink S90
AD1TBS90M2P
Patriot Memory P310 ...
P310P960GM28
від 5 773 грн.
Crucial P510 Non-Hea...
CT1000P510SS D8
від 6 899 грн.
Lexar NM710
LNM710X001T
від 7 599 грн.
Addlink X70
AD1TBX70M2P
від 7 298 грн.
Apacer AS2280P4U Pro
AP1TBAS2280P 4UPRO-1
від 7 447 грн.
KIOXIA Exceria Plus G4
LVD10Z001TG8
від 8 196 грн.
Silicon Power A55 M.2
SP001TBSS3A5 5M28
від 8 581 грн.
GOODRAM PX500 GEN.2
SSDPR-PX500- 01T-80-G2
від 7 589 грн.
Apacer AS2280Q4
AP1TBAS2280Q 4-1
від 6 809 грн.
Acer Predator GM7000
BL.9BWWR.105
від 7 903 грн.
Lexar NM790
LNM790X001T- RNNNG
від 8 199 грн.
Apacer AS2280P4X
AP1TBAS2280P 4X-1
від 6 049 грн.
AFOX ME300 TLC
ME300-1000GN
від 5 775 грн.
Lexar NM620
LNM620X001T
від 6 257 грн.
Transcend 825S
TS1TMTS825S
від 7 199 грн.
Apacer AS2280P4
AP1TBAS2280P 4-1
від 5 994 грн.
MSI SPATIUM M450 PCI...
S78-440L690- P83
від 6 895 грн.
Intenso Top M.2
3832460
від 8 927 грн.
Silicon Power P34A60...
SP001TBP34A6 0M28
від 6 299 грн.
Patriot Memory P300 ...
P300P1TBM28
від 5 803 грн.
Team Group MP33 M.2
TM8FP6001T0C 101
від 6 399 грн.
Crucial P310 2230
CT1000P310SS D2
від 7 487 грн.

від 7 199  до 9 081 грн.
HP Внутрішній SSD диск HP FX900 PLUS 1TB Black (7F617AA)
MTA.ua (Київ)
7 799 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB FX900 Plus HP (7F617AA) 7F617AA
Comtrading.ua (Київ)
7 681 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1 Тб PCI-E 4.0 x4 HP (7F617AA)
Nkt.ua (Київ)
7 649 грн.
← купити
HP 7F617AA
Mallprix.com (Київ)
7 842 грн.
← купити
SSD накопичувач HP FX900 Plus 1TB (7F617AA)
Touch (Дніпро)
7 199 грн.
← купити
SSD накопичувач HP FX900 Plus 1 TB (7F617AA) FX900 Plus 1 TB (7F617AA)
Denika.ua (Харків)
7 976 грн.
← купити
SSD накопичувач HP FX900 Plus 1 TB (7F617AA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 961 грн.
← купити
HP FX900 Plus 1TB (7F617AA) 7F617AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 810 грн.
← купити
SSD накопичувач HP FX900 Plus 1 TB (7F617AA)
Zhuk.ua (Київ)
7 796 грн.
← купити
SSD накопичувач HP FX900 Plus 1 TB (7F617AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 990 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 7F617AA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd HP FX900 Plus M.2 (7F617AA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd HP FX900 Plus M.2 (7F617AA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія