шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 79Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити SSD HP FX900 Plus M.2 (7F619AA) за ціною від 22894 грн.
Фото 3

Серия HP FX900 Plus M.2

Модифікації HP FX900 Plus M.2 2
Где купить? [7F619AA]
Характеристики [7F619AA]
Тип
внутрішній
Об'єм
4 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Тип пам’яті
3D TLC NAND
NVMe
/ 1.4 /
Зовнішня швидкість запису
6500 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
7400 МБ/с
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
980 тис
IOPS зчитування
950 тис
TBW
2400 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
TRIM
Розміри
22x80 мм
Вага
10 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  28000 грн.

від 22 894  до 31 248 грн.
HP Внутрішній SSD диск HP FX900 Plus 4TB (7F619AA)
MTA.ua (Київ)
24 699 грн.
← купити
SSD накопичувач HP M.2 2280 4TB FX900 Plus (7F619AA) 7F619AA
FOXTROT.UA (Київ)
24 999 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 4TB FX900 Plus HP (7F619AA) 7F619AA
Comtrading.ua (Київ)
23 382 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 4 Тб PCI-E 4.0 x4 HP (7F619AA)
Nkt.ua (Київ)
23 770 грн.
← купити
Hp FX900 Plus 4 Tb (7F619AA)
Цифра (Київ)
24 499 грн.
← купити
Hp FX900 Plus 4 Tb (7F619AA)
Stls.store (Київ)
← купити
HP 7F619AA
Mallprix.com (Київ)
24 123 грн.
← купити
Накопитель SSD M.2 2280 4TB FX900 Plus HP (7F619AA)
A-techno.com.ua (Київ)
25 086 грн.
← купити
SSD-накопичувач HP FX900 Plus 4TB M.2 2280 (7F619AA)
АЛЛО (Київ)
24 349 грн.
← купити
SSD накопичувач HP FX900 Plus 4TB (7F619AA)
Touch (Дніпро)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 7F619AA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd HP FX900 Plus M.2 (7F619AA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd HP FX900 Plus M.2 (7F619AA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія