шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 [B9ZJ8ET]

Конфігурації і ціни 1273Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZJ8ET) за ціною від 57998 грн.
Відео 4Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1a 16

Модифікації HP ProBook 4 G1a 16 42
Где купить? [B9ZJ8ET]
Характеристики [B9ZJ8ET]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.5 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
359x251x17 мм
Вага
1.75 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  70000 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q6AVV2
від 59 128 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV10
HP ProBook 4 G1a 16
C51HKET
від 48 744 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV11
від 50 419 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV7
від 62 765 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK0ET
від 63 725 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
C51G1ET
від 45 362 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ5ET
від 58 689 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV9
від 57 294 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ9ET
від 59 907 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV8
від 54 086 грн.
HP ProBook 465 G11
A38DTET
від 57 730 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q5AVV12
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZK1ET
від 48 349 грн.
HP ProBook 465 G11
A1RM6UT
від 54 745 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
B9ZJ7ET
від 52 226 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q6AVV1
від 54 099 грн.
HP ProBook 4 G1a 16
AW8Q6AVV3
HP EliteBook 6 G1a 16
BD5P5AW
від 59 999 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV6
від 56 378 грн.
Lenovo ThinkBook 16 ...
21MW0037US
від 61 214 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV10
HP ProBook 455 G10
7L760ET
від 59 130 грн.
21MW000TPB
від 41 536 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV11
від 59 586 грн.
21UT004KMH
від 63 630 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV7
21UT004KMX
від 65 030 грн.
HP EliteBook 6 G1a 16
AZ8Z1AVV5
від 55 699 грн.

від 57 998  до 74 998 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZJ8ET) B9ZJ8ET
Moyo.ua (Київ)
59 999 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZJ8ET) B9ZJ8ET
Artline.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16" WUXGA IPS, AMD R5-230, 16GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий B9ZJ8ET
ШО (Київ)
63 796 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a Silver/Black (B9ZJ8ET) B9ZJ8ET
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
HP Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZJ8ET) Pike Silver
MTA.ua (Київ)
62 099 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16" WUXGA IPS, AMD R5-230, 16GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий (B9ZJ8ET)
ACDC.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16 Pike Silver (B9ZJ8ET)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZJ8ET) Silver B9ZJ8ET
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZJ8ET) B9ZJ8ET
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZJ8ET) Probook 4 G1a (B9ZJ8ET)
Denika.ua (Харків)
60 879 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B9ZJ8ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZJ8ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZJ8ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія