шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники HP DHH-3114

Ціни60Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити навушники HP DHH-3114 за ціною від 296 грн.
Фото 4

Характеристики та опис HP DHH-3114

Чутливість (дБ): 105; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: двосторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Рейтинг за відгуками:
1
0
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість105 дБ
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна кабелі
Частотний діапазон100 – 16000 Гц
Інше
Комплектаціясиліконові насадки
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Цена не соответствует качеству
17 жовтня 2021, 16:26 #
Переваги:Шнур покрыт силиконовой оболочкой

Недоліки:Неравномерное распределение звука, отсутствие регулировки звука

Коментар:В правом наушнике звук значительно громче чем в левом, микрофон слабый, посторонний шум слышно лучше чем собеседника. Нет регулировки звука.

від 296  до 734 грн.
Гарнітура HP DHH-3114, 3,5мм Gold DHH-3114GD
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
370 грн.
← купити
HP Дротові навушники HP DHH-3114 Dark Gray провідні з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114 Gold (DHH-3114GD) DHH-3114GD
Ktc.ua (Рівне)
299 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Headset Grey (DHH-3114GR)
Itbox.ua (Київ)
333 грн.
← купити
Гарнітура HP DHH-3114 Black/Gold (DHH-3114GD) DHH-3114GD
Click.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HP DHH-3114 Grey (DHH-3114GR) DHH-3114GR
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
HP DHH-3114GD
Mallprix.com (Київ)
318 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Headset Grey (DHH-3114GR)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HP DHH-3114 Gold DHH-3114GD
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Grey Headset (DHH-3114GR)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HP DHH-3114 Grey
Nkt.ua (Київ)
335 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Headset Grey (DHH-3114GR)
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники HP DHH-3114 Grey
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники HP DHH-3114 (Grey) DHH-3114GR
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники HP DHH-3114 Grey
Zhuk.ua (Київ)
311 грн.
← купити
HP DHH-3114 — Гарнітура Grey DHH-3114GR
Comtrade.ua (Київ)
← купити
HP DHH-3114 Headset Grey (DHH-3114GR) DHH-3114GR
Luckylink.kiev.ua (Київ)
401 грн.
← купити
HP DHH-3114 Grey DHH-3114Grey
COMFY.ua (Київ)
← купити
Наушники HP DHH-3114 Grey (DHH-3114GR)
MAUDAU (Київ)
347 грн.
← купити
HP DHH-3114 Grey DHH-3114GR
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HP DHH-3114 (мобільна гарнітура) Grey 246745
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
475 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Headset Grey
Rozetka.ua (Київ)
339 грн.
← купити
HP Дротові навушники HP DHH-3114 Gold з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
349 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114 Gold (DHH-3114GD) DHH-3114GD
Itbox.ua (Київ)
296 грн.
← купити
Гарнітура HP DHH-3114 Grey DHH-3114GR
Click.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HP DHH-3114 Gold (DHH-3114GD) DHH-3114GD
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
HP DHH-3114GR
Mallprix.com (Київ)
326 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114 Gold (DHH-3114GD) DHH-3114GD
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура HP DHH-3114 Headset Grey DHH-3114GR
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HP DHH-3114 (мобільна гарнітура) Gold DHH-3114GD
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном HP DHH-3114 (мобільна гарнітура) Gold (DHH-3114GD)
Nkt.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114 Gold
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники HP DHH-3114 Gold (DHH-3114GD) DHH-3114GD
E-server.com.ua (Київ)
← купити
HP DHH-3114GD Gold
Luckylink.kiev.ua (Київ)
391 грн.
← купити
HP DHH-3114GD Gold DHH-3114GDGold
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники HP DHH-3114 мобільна гарнітура з мікрофоном Grey
MAUDAU (Київ)
504 грн.
← купити
Гарнітура HP DHH-3114 3.5 мм Gold (DHH-3114GD)
MAUDAU (Київ)
309 грн.
← купити
Гарнітура HP DHH-3114 3.5 мм Grey (DHH-3114GR)
MAUDAU (Київ)
325 грн.
← купити
HP DHH-3114 Gold dhh-3114gd
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники HP DHH-3114GD Gold
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Headset Grey (DHH-3114GR)
Rozetka.ua (Київ)
477 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114 Gold (DHH-3114GD)
Rozetka.ua (Київ)
460 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HP DHH-3114 мобільна гарнітура 105дБ Gold
Rozetka.ua (Київ)
734 грн.
← купити
Дротові навушники HP DHH-3114 з мікрофоном на кабелі, підключення 3.5mm jack, сірі (LKMTR801459)
Rozetka.ua (Київ)
491 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114 Gold
Rozetka.ua (Київ)
470 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Headset Grey
Rozetka.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Headset Grey (DHH-3114GR)
Rozetka.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HP DHH-3114 Gold
Rozetka.ua (Київ)
434 грн.
← купити
Провідні навушники з мікрофоном HP DHH-3114 jack 3.5 Gold
Rozetka.ua (Київ)
510 грн.
← купити
Провідні навушники з мікрофоном HP DHH-3114 jack 3.5 Grey
Rozetka.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114 Gold (DHH-3114GD)[4273]
Rozetka.ua (Київ)
417 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Headset (DHH-3114GR)[3536]
Rozetka.ua (Київ)
451 грн.
← купити
Наушники HP DHH-3114 Grey (DHH-3114GR)
Rozetka.ua (Київ)
424 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Headset Grey (DHH-3114GR) HP DHH-3114GR 920758
Rozetka.ua (Київ)
400 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114 Gold (ek05835)
Rozetka.ua (Київ)
421 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Headset Grey (ek05490)
Rozetka.ua (Київ)
456 грн.
← купити
Навушники HP DHH-3114GR Headset Grey (DHH-3114GR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HP DHH-3114 Gold (DHH-3114GD)
Rozetka.ua (Київ)
497 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HP DHH-3114 мобільна гарнітура 105дБ Gold
Rozetka.ua (Київ)
644 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном HP DHH-3114GR 1.2м 3.5мм jack Grey
Rozetka.ua (Київ)
660 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP DHH-3114, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники HP DHH-3114. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники HP DHH-3114 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія