шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (призначення (необов'язково))
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерні колонки HP DHS-2113 за ціною від 459 грн.
Фото 3

Характеристики та опис HP DHS-2113

Розміри фронтальних (мм): 69x105x60; Матеріал колонок: пластик; Світлові ефекти; Живлення від USB порту; mini-Jack (3.5 мм); Сумарна потужність (Вт): 6; Частотний діапазон (Гц): 100 – 20000; Кількість смуг: 1; Кількість колонок: комплект 2.0
Колір
Кількість колоноккомплект 2.0
Кількість смуг1
Технічні характеристики
Частотний діапазон100 – 20000 Гц
Сумарна потужність6 Вт
Фронт3 Вт/канал
Функції та можливості
Підключенняmini-Jack (3.5 мм) / вбудований кабель /
Інше
Живлення від USB порту
Світлові ефекти
Регулятор гучностіна сигнальному кабелі
Похила конструкція
Матеріал колонокпластик
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)69x105x60 мм
Вага0.34 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 459  до 889 грн.
HP DHS-2113
Mallprix.com (Київ)
510 грн.
← купити
Колонки HP DHS-2113
FOXTROT.UA (Київ)
459 грн.
← купити
HP DHS-2113
COMFY.ua (Київ)
← купити
Колонки HP DHS-2113 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
HP DHS-2113 USB Black (DHS-2113)
AKS.ua (Київ)
516 грн.
← купити
Акустична система HP DHS-2113 USB Black (DHS-2113)
MAUDAU (Київ)
600 грн.
← купити
HP Акустична система HP DHS-2113 Black
MTA.ua (Київ)
509 грн.
← купити
HP DHS-2113
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система HP DHS-2113, формат 2.0, потужність 6 Вт, підключення USB та mini-jack, чорна (LKMTR862614)
Rozetka.ua (Київ)
802 грн.
← купити
Акустична система HP (DHS-2113) USB Black (DHS-2113)
MAUDAU (Київ)
530 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP DHS-2113, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерні колонки HP DHS-2113. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерні колонки HP DHS-2113 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія