шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни66Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити знищувач паперу HP OneShred 8CC за ціною від 4458 грн.
Відео 2Фото 15

Характеристики та опис HP OneShred 8CC

Вага (кг): 4.3; Габарити (мм): 416x320x190; Рівень шуму (дБ): 68; захист від перегріву; реверс; Функції та можливості: автостарт / автостоп; Ємність кошика (л): 15; Час перерви (хв): 50; Робочий цикл (мін): 4; Листів одна завантаження (шт.): 8; Швидкість знищення (мм/с): 30; Розміри фрагментів (мм): 5x18
Рівень секретності (DIN 66399)
P-4
Знищує
скоби степлера
канцелярські скріпки
пластикові карти
Функції та можливості
автостарт / автостоп
реверс
захист від перегріву
Рівень шуму
68 дБ
Габарити (ВхШхГ)
416x320x190 мм
Вага
4.3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 458  до 6 932 грн.
Знищувач документів HP OneShred 8CC (2801) (838081)
Secur.ua (Київ)
5 220 грн.
← купити
Знищувач документів HP OneShred 8CC (2801) 2801HP
Artline.ua (Київ)
← купити
HP 873628
Mallprix.com (Київ)
4 550 грн.
← купити
Шредер HP OneShred 8CC Black (2826)
Touch (Дніпро)
5 049 грн.
← купити
Знищувач документів HP OneShred 8CC (2826) (873628) 873628
Brain.com.ua (Київ)
5 177 грн.
← купити
Знищувач документів HP OneShred 8CC (2826) (873628) 873628
Itbox.ua (Київ)
← купити
Шредер HP OneShred 8CC P-4 (069007)
Redprice.sale (Львів)
4 499 грн.
← купити
Шредер HP OneShred 8CC 15 л (2801) OneShred 8CC 15 л (2801)
Denika.ua (Харків)
5 130 грн.
← купити
HP OneShred 8CC P-4 White (2801)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Знищувач документів HP OneShred 8CC (2826) (873628)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 931 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP OneShred 8CC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: знищувач паперу HP OneShred 8CC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на знищувач паперу HP OneShred 8CC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія