шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6
Купити знищувач паперу HP Pro Shredder 10MC за ціною від 14539 грн.
Фото 12

Характеристики та опис HP Pro Shredder 10MC

Вага (кг): 10.6; Габарити (мм): 535x354x240; Рівень шуму (дБ): 55; захист від перегріву; реверс; Функції та можливості: автостарт / автостоп; Ємність кошика (л): 20; Час перерви (хв): 50; Робочий цикл (мін): 20; Листів одна завантаження (шт.): 10; Швидкість знищення (мм/с): 27; Розміри фрагментів (мм): 2x15
Рівень секретності (DIN 66399)
P-5
Знищує
скоби степлера
канцелярські скріпки
пластикові карти
Функції та можливості
автостарт / автостоп
реверс
захист від перегріву
Рівень шуму
55 дБ
Габарити (ВхШхГ)
535x354x240 мм
Вага
10.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19500 грн.    до  25000 грн.

від 14 539  до 59 643 грн.
Знищувач документів HP Pro Shredder 10MC (2812) (838100)
Secur.ua (Київ)
17 100 грн.
← купити
Знищувач документів HP Pro Shredder 10MC (2812) 2812HP
Artline.ua (Київ)
← купити
HP 838100
Mallprix.com (Київ)
15 167 грн.
← купити
Шредер HP Pro 10MC (2812)
Touch (Дніпро)
16 259 грн.
← купити
Знищувач документів HP Pro Shredder 10MC (2812) (838100) 838100
Brain.com.ua (Київ)
16 912 грн.
← купити
Знищувач документів HP Pro Shredder 10MC (2812) (838100) 838100
Itbox.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів HP Pro Shredder 10MC (2812) (838100)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
16 317 грн.
← купити
Знищувач документів HP Pro Shredder 10MC, A4, 80g х 10 листів, 2*15, 20 л 2812
Comtrading.ua (Київ)
← купити
HP Pro Shredder 10MC P-5 (2812)
Tehnomart.com (Київ)
15 175 грн.
← купити
Шредер HP Pro Shredder 10MC P-5 (2812) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
15 276 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP Pro Shredder 10MC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: знищувач паперу HP Pro Shredder 10MC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на знищувач паперу HP Pro Shredder 10MC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія