шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6
Купити знищувач паперу HP Pro Shredder 16MC за ціною від 28550 грн.
Фото 10

Характеристики та опис HP Pro Shredder 16MC

Вага (кг): 18.2; Габарити (мм): 645x424x295; Рівень шуму (дБ): 55; захист від перегріву; реверс; Функції та можливості: автостарт / автостоп; Ємність кошика (л): 30; Час перерви (хв): 50; Робочий цикл (мін): 40; Листів одна завантаження (шт.): 16; Швидкість знищення (мм/с): 27; Розміри фрагментів (мм): 2x15
Рівень секретності (DIN 66399)
P-5
Знищує
скоби степлера
канцелярські скріпки
пластикові карти
Функції та можливості
автостарт / автостоп
реверс
захист від перегріву
Рівень шуму
55 дБ
Габарити (ВхШхГ)
645x424x295 мм
Вага
18.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  28000 грн.    до  36000 грн.

від 28 550  до 36 299 грн.
Шредер HP Pro Shredder 16MC (2816)
Touch (Дніпро)
29 629 грн.
← купити
Шредер HP Pro Shredder 16MC (2x15) (2816) Pro Shredder 16MC (2x15) (2816)
Denika.ua (Харків)
30 430 грн.
← купити
Шредер HP Pro Shredder 16MC P-5 (069006)
Timesport.com.ua (Львів)
32 513 грн.
← купити
Знищувач документів HP PRO SHREDDER 16MC (2816) (864887) 864887
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Шредер HP Pro Shredder 16MC [159578]
Rozetka.ua (Київ)
36 299 грн.
← купити
Знищувач документів HP Pro Shredder 16MC, A4, 80g х 16 листів, 2*15, 30 л., P-5
Rozetka.ua (Київ)
33 863 грн.
← купити
Шредер HP PRO SHREDDER 16MC
Rozetka.ua (Київ)
28 550 грн.
← купити
Знищувач документів шредер HP Pro Shredder 16MC A4/80gх16 листів/2x15/30 л Чорний (2816)
Rozetka.ua (Київ)
35 247 грн.
← купити
Шредер HP Pro Shredder 16MC (2x15) (2816)
Rozetka.ua (Київ)
31 952 грн.
← купити
Знищувач документів шредер HP Pro Shredder 16MC A4 80g х16 аркушів 2x15 30л Black (2816)
Rozetka.ua (Київ)
33 600 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP Pro Shredder 16MC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: знищувач паперу HP Pro Shredder 16MC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на знищувач паперу HP Pro Shredder 16MC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія