шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка HP Tilt Ergonomic 720M за ціною від 2745 грн.
Фото 12

Характеристики та опис HP Tilt Ergonomic 720M

Кабель: ; 4D колесо; Кількість кнопок: 4; Роздільна здатність сенсора (DPI): 6000; Технологія: оптична; Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Технологіяоптична
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора6000 DPI
Кількість кнопок4
Кількість коліс прокрутки2
4D колесо
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)117x80x56 мм
Вага120 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  3600 грн.

від 2 745  до 3 849 грн.
HP Мишка HP Tilt Ergonomic 720M Black (BH0Z4AA)
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Миша HP 720M Tilt Ergonomic Black (BH0Z4AA) BH0Z4AA
FOXTROT.UA (Київ)
3 399 грн.
← купити
Миша HP 720M Ergonomic Black (BH0Z4AA) BH0Z4AA
Openshop.ua (Київ)
3 168 грн.
← купити
Мишка HP 720M Tilt Ergonomic Wireless/Bluetooth Black (BH0Z4AA) BH0Z4AA
Itbox.ua (Київ)
← купити
HP BH0Z4AA
Mallprix.com (Київ)
2 796 грн.
← купити
Миша HP 720M Tilt Ergonomic Black (BH0Z4AA)
Touch (Дніпро)
← купити
HP 720M Ergonomic Black (BH0Z4AA)
Tehnomart.com (Київ)
2 819 грн.
← купити
Миша HP Tilt Ergonomic 720M (BH0Z4AA) Tilt Ergonomic 720M (BH0Z4AA)
Denika.ua (Харків)
2 761 грн.
← купити
Мишка бездротова HP 720M Tilt Ergonomic, 7 кн., 6000 dpi чорна BH0Z4AA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка HP 720M Tilt Ergonomic Wireless/Bluetooth Black (BH0Z4AA) BH0Z4AA
icom.net.ua (Київ)
2 794 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP Tilt Ergonomic 720M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка HP Tilt Ergonomic 720M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка HP Tilt Ergonomic 720M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія