шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Huawei FreeClip 2

Ціни32Опис Відгуки4Обговорення  Корисне18
Купити навушники Huawei FreeClip 2 за ціною від 7879 грн.
Відео 32Фото 51

Характеристики та опис Huawei FreeClip 2

Вага (г): 5; Захист від вологи: IP57; Вхід зарядки: USB-C; Бездротова зарядка; Час роботи (музика) (год): 9; додатково: L2HC; AAC; Автопауза; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 10.8; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v6.0
Рейтинг моделі: 5 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
4
Підключення та конструкція
Конструкціявідкриті (open ear)
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v6.0
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка10.8 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів3 шт. у кожному навушнику
Шумопоглинання мікрофонаcVc
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Автопауза
Підтримка кодеківAAC
L2HC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників60 мАгод
Ємність батареї кейса537 мАгод
Час зарядки0.6 год / 1 год зарядки кейсу /
Час роботи (музика)9 год
Час роботи (розмова)6 год
Час роботи (з кейсом)38 год
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP57
Вага5 г / навушник, кейс-зарядка — 38 г /
Комплектаціякейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
4
Комфортные наушники
23 травня 2026, 19:05 #
Переваги:просто крепятся

Недоліки:нет

Коментар:Купила себе такие наушники недавно в основном чтобы в зал ходить. Они просто цепляются на ухо, поэтому в них комфортно. В зале удобно, потому что музыка играет но при этом слышу что вокруг происходит тренера, людей, когда кто то рядом проходит. На тренировке не выпадают даже когда бегаю на дорожке или делаю упражнения

Автор:Виктория

Наушники удобные
16 травня 2026, 23:39 #
Переваги:микрофон хороший и качество звука классное

Недоліки:не увидел

Коментар:Купил себе для работы в такси. Наушники удобные в носке, ухо не натирают, микрофон хороший и качество звука классное как и когда музыку слушает и когда вызов поступает. Переключить треки или ответить на звонок тут просто с помощью сенсорной кнопки.

Автор:Вадим  пользуюсь Huawei FreeClip 2 кілька місяців

Отличные наушники
20 квітня 2026, 16:28 #
Переваги:Работают без подзарядки достаточно долго

Недоліки:Нет

Коментар:Отличные наушники, звучание супер. Работают без подзарядки достаточно долго. За такую стоимость я не ожидала таких характеристик. И басы тут очень даже классные, низкие частоты хорошие, мощные, не хрипят. Марку эту точно советую. И по внешнему виду огонь)

Автор:Любовь

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
від 7 879  до 11 999 грн.
Huawei Бездротові навушники Huawei FreeClip 2 Black (55038692)
MTA.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Навушники Huawei FreeClip 2 Black (55038692) 55038692
Gstore.com.ua (Прилуки)
7 999 грн.
← купити
Навушники HUAWEI FreeClip 2 Black
АЛЛО (Київ)
8 699 грн.
← купити
Навушники TWS Huawei FreeClip 2 Blue
Denika.ua (Харків)
9 813 грн.
← купити
Навушники Huawei FreeClip 2 (55038692) Black 55038692
Vodafone.ua (Київ)
← купити
HUAWEI FreeClip 2 з бездротовою зарядкою чорного кольору
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
9 380 грн.
← купити
Навушники бездротові TWS Huawei FreeClip 2 Blue
Кібернетики (Київ)
← купити
Huawei FreeClip 2 White FreeClip2White
COMFY.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Бездротові навушники Huawei FreeClip 2 Black (55038692)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники Huawei FreeClip 2 Black (55038692) UA 55038692
Sota.store (Київ)
7 879 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Huawei FreeClip 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Huawei FreeClip 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Huawei FreeClip 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія