шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Huzaro Combat 3.1

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Huzaro Combat 3.1 за ціною від 4508 грн.
Фото 32

Характеристики та опис Huzaro Combat 3.1

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Нахил усього крісла; Висота сидіння; Нахил спинки: 135°; Підставка для ніг; Підлокітники; Механізм: AnyFix; Основа: хрестовина з роликами; Розміри сидіння (см): 50x49; Макс. вага користувача (кг): 150; Призначення: геймерське
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача150 кг
Розміри і вага
Розміри сидіння (ШхГ)50x49 см
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмAnyFix
Підлокітники
Підставка для ніг
Прогумовані колеса
Регулювання
Нахил спинки135°
Висота сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Повнорозмірні
М'які
Висота від сидіння29 см
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкисітка
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 508  до 5 558 грн.
Комп'ютерне крісло для геймера Huzaro Combat 3.1 Grey
Redprice.sale (Львів)
5 204 грн.
← купити
Huzaro Combat 3.1 White HZCOMBAT31WHITE
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 789 грн.
← купити
Huzaro Combat 3.1 Grey HZ-COMBAT 3.1 GREY
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 411 грн.
← купити
Huzaro Combat 3.1 сірий HZCOMBAT31GREY
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 508 грн.
← купити
Huzaro Combat 3.1 PIXEL HZCOMBAT31PIXEL
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Huzaro Combat 3.1 White HZ-COMBAT 3.1 WHITE
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 558 грн.
← купити
Huzaro Combat 3.1 Pixel HZ-COMBAT 3.1 PIXEL
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Huzaro Combat 3.1 Pixel
Redprice.sale (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Huzaro Combat 3.1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Huzaro Combat 3.1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Huzaro Combat 3.1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія