шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Huzaro Force 4.6

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Huzaro Force 4.6 за ціною від 5751 грн.
Відео 1Фото 14

Характеристики та опис Huzaro Force 4.6

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Висота підголівника; Знімні подушки; Підставка для ніг; Підтримка попереку; Підлокітники; Підголовник; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 17.1; Розміри сидіння (см): 55x54
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача130 кг
Розміри і вага
Висота спинки78.5 см
Розміри сидіння (ШхГ)55x54 см
Висота сидіння46.5 – 54 см
Вага17.1 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підголовник
Підлокітники
Підтримка попереку
Підставка для ніг
Знімні подушки
Регулювання
Висота підголівника
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
М'які
Висота від сидіння27.5 см
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основипластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 751  до 7 411 грн.
Крісло для геймера Huzaro Force 4.6 Carbon
Zaua.store (Львів)
6 144 грн.
← купити
Карбон Huzaro Force 4.6
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 751 грн.
← купити
Huzaro Force 4.6 Carbon HZ-FORCE 4.6 CARBON
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Крісло для геймера Huzaro Force 4.6 Carbon
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 147 грн.
← купити
Крісло для геймера Huzaro Force 4.6 Carbon
Rozetka.ua (Київ)
7 411 грн.
← купити
Huzaro Force 4.6 сірий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 163 грн.
← купити
Huzaro Force 4.6 Grey HZ-FORCE 4.6 GREY
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
6 585 грн.
← купити
Крісло для геймера Huzaro Force 4.6 Carbon
Tomdom.in.ua (Львів)
6 150 грн.
← купити
Крісло для геймера Huzaro Force 4.6 Carbon
Saren.com.ua (Львів)
6 151 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Huzaro Force 4.6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Huzaro Force 4.6. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Huzaro Force 4.6 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія