шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
iBattery (ємність)
~ 10 000 мАгод
~ 25 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк iBattery TS-888W за ціною від 673 грн.
Фото 43

Характеристики та опис iBattery TS-888W

Вага (г): 270; Розміри (мм): 160x77x17; Матеріал корпуса: пластик; Захист від вологи: IP66; Ударозахист; Функції: світильник; Комплектні дроти (адаптери): microUSB; Сонячна панель; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 10; USB-A (шт.): 2; Бездротова зарядка (Вт): 5; Тип акумуляторів: Li-Pol; Реальна ємність (мАгод): 6300
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка5 Вт
USB-A2 шт.
USB-A110 Вт
USB-A210 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'amicroUSB
Сонячна панель
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Час повної зарядки5 год
Функції та можливості
Комплектні дроти (адаптери)microUSB
Функціїсвітильник
Інше
Ударозахист
Захист від вологиIP66
Матеріал корпусапластик
Розміри160x77x17 мм
Вага270 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 673  до 899 грн.
PowerBank TS-888W із сонячною зарядкою та ліхтариком 10000 mAh green з бездротовою зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
PowerBank TS-888W із сонячною зарядкою та ліхтариком 10000 mAh blue з бездротовою зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
← купити
PowerBank TS-888W із сонячною зарядкою та ліхтариком 10000 mAh red з бездротовою зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
← купити
PowerBank TS-888W із сонячною зарядкою та ліхтариком 10000 mAh orange з бездротовою зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
← купити
PowerBank TS-888W із сонячною зарядкою та ліхтариком 10000 mAh black із бездротовою зарядкою (pbs-0054)
Rozetka.ua (Київ)
673 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати iBattery TS-888W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк iBattery TS-888W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк iBattery TS-888W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія