шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон iiiF150 Action A5Pro

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити мобільний телефон iiiF150 Action A5Pro за ціною від 4199 грн.
Фото 7

Характеристики та опис iiiF150 Action A5Pro

Вага (г): 207; Розміри (мм): 172.65x78.26x8.2; зарядний пристрій; чохол; Ємність (мАгод): 5100; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; USB-C: USB-C; Bluetooth: Bluetooth v4.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM;язку: 4G (LTE)
Колір
діагональ дисплея
6.88 "
роздільна здатність екрану
1640x720
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5100 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
172.65x78.26x8.2 мм
Вага
207 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 199  до 7 381 грн.
Oukitel Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 Pro 3/256GB Black
MTA.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Green
Newsmag.com.ua (Дніпро)
4 649 грн.
← купити
IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Midnight Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Serene Blue Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
4 578 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 Pro 3/256GB Natural Titanium
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Fresh Green (STH0035640)
Mobicase.net (Київ)
4 329 грн.
← купити
IIIF150 Action A5Pro 3/256 ГБ Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 381 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Green
Demping.store (Кривий Ріг)
4 349 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 A5 Pro 3/256GB Green
Denika.ua (Харків)
4 928 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 Pro 3/256GB Black EU
Sota.store (Київ)
4 593 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Green
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
4 549 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 Pro 3/256GB Midnight Black (Global)
MAUDAU (Київ)
4 408 грн.
← купити
Смартфон OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256Gb black ZP-00000008451
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 250 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Natural Titanium
Rozetka.ua (Київ)
5 023 грн.
← купити
Oukitel Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 Pro 3/256GB Natural Titanium
MTA.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Oukitel Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 Pro 3/256GB Green
MTA.ua (Київ)
← купити
Oukitel Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 Pro 3/256GB Blue
MTA.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Titanium
Newsmag.com.ua (Дніпро)
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Natural Titanium
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Fresh Green
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Serene Blue
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Fresh Green Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Natural Titanium Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Midnight Black Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 Pro 3/256GB Black
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 Pro 3/256GB Green
Soho.com.ua (Київ)
4 619 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Titanium
Demping.store (Кривий Ріг)
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 Pro 3/256GB Green EU
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 Pro 3/256GB Titanium EU
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Titanium
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5 pro 3/256GB Natural Titanium (Global)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel F150 Action A5 Pro 3/256GB Fresh Green Global
MAUDAU (Київ)
4 895 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Green
MAUDAU (Київ)
4 697 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Titanium
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон IIIF150 Oukitel Action A5Pro 3/256Gb black
MAUDAU (Київ)
4 505 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Midnight Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Green (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Titanium (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 A5 Pro 3/256GB Green
Rozetka.ua (Київ)
5 322 грн.
← купити
Смартфон Oukitel F150 Action A5 pro 3/256Gb Natural Titanium (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
4 752 грн.
← купити
Смартфон Oukitel F150 Action A5 Pro 3/256Gb Midnight Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel F150 Action A5 Pro 3/256GB Fresh Green (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
5 275 грн.
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Midnight Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
5 140 грн.
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Fresh Green (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Serene Blue (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
OUKITEL IIIF150 Action A5Pro 3/256GB Natural Titanium (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати iiiF150 Action A5Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон iiiF150 Action A5Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон iiiF150 Action A5Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія