шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон iiiF150 B2 Pro

Ціни67Опис Відгуки  Обговорення1Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон iiiF150 B2 Pro за ціною від 9249 грн.
Відео 6Фото 9

Характеристики та опис iiiF150 B2 Pro

Вага (г): 349; Розміри (мм): 176.4x81.8x14.9; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 10000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Колір
діагональ дисплея
6.8 "
роздільна здатність екрану
2460х1080
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
10000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K / 24 ч до 6 м /
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
176.4x81.8x14.9 мм
Вага
349 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 249  до 11 972 грн.
Oukitel Смартфон Oukitel F150 B2 Pro 12/256GB Orange
MTA.ua (Київ)
10 299 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 B2 Pro 12/256GB Polar Night
Stls.store (Київ)
10 741 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 B2 Pro 12/256GB Sun Light
Touch (Дніпро)
9 329 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 B2 Pro 12/256GB Polar Night
Newsmag.com.ua (Дніпро)
9 549 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 B2 Pro 12/256GB Orange
Цифра (Київ)
10 574 грн.
← купити
IIIF150 B2 Pro 12/256GB PolarNight
Beconnect.com.ua (Київ)
10 499 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 B2 Pro 12/256GB Black
Q-techno.com.ua (Київ)
10 081 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 B2 Pro 12/256GB Polar Night
Sota.store (Київ)
10 109 грн.
← купити
Смартфон Oukitel IIIF150 B2 Pro 12/256Gb Sun Light
Zhuk.ua (Київ)
10 400 грн.
← купити
Oukitel IIIF150 B2 Pro 12/256GB Polar Night
Mobileplanet.ua (Одеса)
10 587 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати iiiF150 B2 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон iiiF150 B2 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон iiiF150 B2 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія