шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Imprese (призначення)
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити змішувач Imprese Boa US 55921 за ціною від 4800 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Imprese Boa US 55921

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Чехія; Глибина конструкції (мм): 262; Висота змішувача (мм): 486; Покриття корпусу: пофарбований: хром з чорним, чорний; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Витрата води: 9; Запірний клапан: керамічний
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Висувний (знімний)
Пружинний (гнучкий)
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром з чорним, чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 800  до 5 280 грн.
Змішувач для кухні Imprese BOA US 55921
Santechshara.ua (Київ)
4 800 грн.
← купити
Змішувач для кухні Imprese BOA хром глянцевий 55921
San-lux.com.ua (Київ)
← купити
Кухонний змішувач IMPRESE Boa US 55921
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Imprese BOA чорний матовий f03401410US
San-lux.com.ua (Київ)
5 280 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Imprese Boa US 55921, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Imprese Boa US 55921. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Imprese Boa US 55921 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія