шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити холодильник Indesit INK 25402 S4E за ціною від 17390 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Indesit INK 25402 S4E

Габарити (см): 203.5х59.5х66.3; Рівень шуму (дБ): 37; Клас гучності: C; Швидке заморожування; Час збереження холоду (год): 17; Температура морозилки: -24 °C;єм морозилки (л): 106; Об' Морозилка: знизу; Авторозморожування; Динамічне охолодження; Швидке охолодження;єм холодильника (л): 249; Об'
Колір
Загальний об'єм355 л
Кількість камер2
Контурів охолодження2
Компресорів1
No Frostморозильна / холодильна камери
Функції та можливості
Функціїіндикатор закриття дверцят
перевішування дверей
Додатковоприховані ручки дверей
Холодильне відділення
Об'єм холодильної камери249 л
Полиць5 шт
Швидке охолодження
Динамічне охолодження
Автоматичне розморожування
LED освітлення
Морозильне відділення
Морозильна камеразнизу
Об'єм морозильної камери106 л
Відділень морозильної камери3 шт
Температура морозилки-24 °C
Час збереження холоду17 год
Потужність заморожування6 кг/добу
Швидке заморожування
Загальні характеристики
Управліннясенсорне внутрішнє
Клас енергоспоживання (new)E
Споживання енергії в рік256 кВт*год
Кліматичний класSN, N, ST, T (+10...+43 °С)
Клас гучностіC
Рівень шуму37 дБ
Габарити (ВхШхГ)203.5х59.5х66.3 см
Вага76 кг
Країна виробництваТуреччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Маркировка энергоэффективности Indesit INK 25402 S4E
Брошюра Indesit INK 25402 S4E
від 17 390  до 28 247 грн.
Холодильник Indesit INK 25402 S4E
Click.ua (Київ)
21 699 грн.
← купити
Indesit INK25402S4E
Indesit.com.ua (Київ)
← купити
INDESIT INK 25402 S4E
Pro100market.com.ua (Київ)
18 799 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK25402S4E
Moyo.ua (Київ)
22 299 грн.
← купити
Холодильник з морозильною камерою Indesit INK 25402 S4E
Tendo.com.ua (Київ)
18 193 грн.
← купити
Холодильник INDESIT INK 25402 S4E 869991711700
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Indesit INK 25402 S4E холодильник, Dual No Frost, Висота 203.5 см, Об’єм 362 л, 40 Дб, Функція Швидке охолодження, Режим "Ві
Xfrost.net.ua (Київ)
17 390 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (INK25402S4E) INK25402S4E
Itbox.ua (Київ)
21 399 грн.
← купити
Холодильник з морозильною камерою Indesit Ink 25402 S4E
Openshop.ua (Київ)
18 559 грн.
← купити
Холодильник з морозильною камерою INDESIT INK 25402 S4E
Foroom.com.ua (Київ)
18 374 грн.
← купити
INDESIT INK 25402 S4E
Vodogreyka.com.ua (Київ)
18 893 грн.
← купити
Холодильник Indesit Ink 25402 S4E
Цифра (Київ)
19 910 грн.
← купити
Холодильник Indesit Ink 25402 S4E
Stls.store (Київ)
20 091 грн.
← купити
INDESIT INK 25402 S4E
575.in.ua (Київ)
17 899 грн.
← купити
Indesit INK25402S4E
Mallprix.com (Київ)
20 642 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK25402S4E Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (INK25402S4E) INK25402S4E
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Холодильник INDESIT INK 25402 S4E
ТЕХНОточка (Київ)
20 088 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (INK25402S4E)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
19 711 грн.
← купити
Indesit INK25402S4E
Tehnomart.com (Київ)
19 530 грн.
← купити
Indesit INK25402S4E
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Холодильник Indesit INK25402S4E
Axm.com.ua (Харків)
20 340 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (7220878)
Bitovoy.com.ua (Київ)
18 377 грн.
← купити
Холодильник Indesit з нижн. мороз., 202.5x60х67, холод.відд.-253л, мороз.відд.-109л, 2дв., А++, NF, сріблястий INK25402S4E
Comtrading.ua (Київ)
19 882 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK25402S4E
ШО (Київ)
← купити
Холодильник з морозильною камерою Indesit INK 25402 S4E
Denika.ua (Харків)
19 519 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK25402S4E
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E
Citrus.ua (Київ)
← купити
Indesit INK 25402 S4E
TEHNOS.UA (Київ)
18 492 грн.
← купити
Холодильник INDESIT INK 25402 S4E UA
Sota.store (Київ)
← купити
INDESIT INK 25402 S4E
1smarty.com.ua (Київ)
18 704 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (203 см.NF сріб)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E
Tv-mir.com.ua (Київ)
19 708 грн.
← купити
Indesit INK 25402 S4E INK25402S4E
Luckylink.kiev.ua (Київ)
19 616 грн.
← купити
Indesit INK 25402 S4E INK25402S4E
COMFY.ua (Київ)
← купити
Indesit INK 25402 S4E
PointQ.com.ua (Київ)
17 535 грн.
← купити
Холодильник INDESIT INK 25402 S4E
Orbita.te.ua (Тернопіль)
21 430 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (INK25402S4E)
MAUDAU (Київ)
23 999 грн.
← купити
Indesit Холодильник з нижн. мороз., 202.5x60х67, холод.відд.-253л, мороз.відд.-109л, 2дв., А++, NF, сріблястий E-INK25402S4E
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Двокамерний холодильник Indesit INK 25402 S4E
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Холодильник INDESIT INK 25402 S4E 869991711700
Comtrading.ua (Київ)
21 204 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (7220878) YC-7220878
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
19 018 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (2 м, сірий.No Frost) TU-INK 25402 S4E
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
20 324 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (INK25402S4E)
Rozetka.ua (Київ)
20 927 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK25402S4E
Rozetka.ua (Київ)
20 455 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (203 см.NF сріб)
Rozetka.ua (Київ)
20 899 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK25402S4E 326911
Rozetka.ua (Київ)
20 660 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (2 м, сірий.No Frost)
Rozetka.ua (Київ)
22 267 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (7220878)
Rozetka.ua (Київ)
20 837 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (INK25402S4E)
Rozetka.ua (Київ)
21 130 грн.
← купити
Холодильник із морозильною камерою Indesit INK 25402 S4E
Rozetka.ua (Київ)
20 495 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (INK25402S4E)
Rozetka.ua (Київ)
20 727 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (INK25402S4E)
Rozetka.ua (Київ)
23 268 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (7220878)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (INK25402S4E)
Rozetka.ua (Київ)
24 205 грн.
← купити
Холодильник із морозильною камерою Indesit INK 25402 S4E
Rozetka.ua (Київ)
22 794 грн.
← купити
Холодильник Indesit INK 25402 S4E (INK25402S4E) Indesit INK25402S4E 954182
Rozetka.ua (Київ)
28 247 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Indesit INK 25402 S4E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: холодильник Indesit INK 25402 S4E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на холодильник Indesit INK 25402 S4E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія