шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити холодильник Indesit INKS 1361 S4E за ціною від 14300 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Indesit INKS 1361 S4E

Габарити (см): 185.2х59.5х67; Рівень шуму (дБ): 38; Клас гучності: C; Час збереження холоду (год): 18;єм морозилки (л): 120; Об' Морозилка: знизу; Авторозморожування;єм холодильника (л): 223; Об' Функції: перевішування дверей; Кількість камер: 2;єм (л): 343; Загальний об'
Колір
Загальний об'єм343 л
Кількість камер2
Контурів охолодження1
Компресорів1
Функції та можливості
Функціїперевішування дверей
Додатковоприховані ручки дверей
Холодильне відділення
Об'єм холодильної камери223 л
Полиць4 шт
Автоматичне розморожування
LED освітлення
Морозильне відділення
Морозильна камеразнизу
Об'єм морозильної камери120 л
Відділень морозильної камери3 шт
Час збереження холоду18 год
Потужність заморожування5.5 кг/добу
Загальні характеристики
Управлінняповоротні перемикачі
Клас енергоспоживання (new)E
Споживання енергії в рік243 кВт*год
Кліматичний класSN, N, ST (+10...+38 °С)
Клас гучностіC
Рівень шуму38 дБ
Габарити (ВхШхГ)185.2х59.5х67 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13500 грн.    до  18000 грн.

Indesit INKS 1361 S4E
Информационная карта товара Indesit INKS 1361 S4E
від 14 300  до 17 822 грн.
Indesit INKS1361S4E
Indesit.com.ua (Київ)
16 999 грн.
← купити
INDESIT INKS 1361 S4E
Pro100market.com.ua (Київ)
14 535 грн.
← купити
Холодильник з морозильною камерою Indesit INKS 1361 S4E
Tendo.com.ua (Київ)
15 644 грн.
← купити
Холодильник Indesit INKS1361S4E
Moyo.ua (Київ)
← купити
Холодильник INDESIT INKS 1361 S4E 869991711170
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Холодильник Indesit INKS 1361 S4E (INKS1361S4E) INKS1361S4E
Itbox.ua (Київ)
← купити
INDESIT INKS 1361 S4E
Vodogreyka.com.ua (Київ)
14 608 грн.
← купити
Indesit INKS1361S4E
Mallprix.com (Київ)
16 488 грн.
← купити
Холодильник Indesit INKS 1361 S4E (INKS1361S4E) INKS1361S4E
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Холодильник з морозильною камерою Indesit INKS 1361 S4E
Denika.ua (Харків)
15 092 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Indesit INKS 1361 S4E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: холодильник Indesit INKS 1361 S4E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на холодильник Indesit INKS 1361 S4E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія