шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Infinix Note 12

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон Infinix Note 12 за ціною від 8499 грн.
Відео 56Фото 19

Характеристики та опис Infinix Note 12

Вага (г): 186; Розміри (мм): 164.7x76.9x8; зарядний пристрій; Ємність (мАгод): 5000; цифровий компас; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; індикатор сповіщень; Акустика: стереозвук; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; USB-C: USB-C; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM
Колір
діагональ дисплея
6.7 "
роздільна здатність екрану
2400x1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
Ємність батареї
5000 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
164.7x76.9x8 мм
Вага
186 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Огляд смартфона Infinix Note 12
Оглядивиправдано яскравий дизайн та хороша основна камера на 50 мегапікселів
від 8 499  до 9 299 грн.
Infinix Note 12 8/128gb Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
8 499 грн.
← купити
Смартфон Infinix NOTE 12 8/128gb Blue
Rozetka.ua (Київ)
9 299 грн.
← купити
Infinix Note 12 8/128gb Blue
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Infinix Note 12 8/128gb White
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Смартфон Infinix NOTE 12 8/128gb White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Infinix NOTE 12 8/128gb Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Infinix Note 12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Infinix Note 12. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Infinix Note 12 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія