шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
INSPIRE (тип пристрою)
фен-щітка
мультистайлер
выпрямитель-фен
плойка
автоматична плойка
щітка
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен INSPIRE WT-631 за ціною від 1950 грн.
Фото 4

Характеристики та опис INSPIRE WT-631

автоматичне вимкнення; поворотна голівка; іонізація; Температурні режими: 3; Режими потужності: 3; Потужність (Вт): 1000; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен-мультистайлер
Колір
Тип пристрою
фен-мультистайлер
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1000 Вт
Регулятор потужності / температури
сумісна
Режими потужності
3
Температурні режими
3
Покриття нагрівального елементу
турмалін
Функції
іонізація
поворотна голівка
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
концентратор
щітка 2 шт
кругла щітка
плоска щітка
пряма насадка Коанда 2 шт. (права/ліва)
Поворот шнура на 360°
Знімна решітка
Довжина кабелю
2 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2100 грн.    до  3200 грн.

від 1 950  до 3 231 грн.
Мультистайлер INSPIRE WT-631 6в1 WT-631-6IN1
FOXTROT.UA (Київ)
2 709 грн.
← купити
INSPIRE WT-631-6IN1
Pro100market.com.ua (Київ)
3 215 грн.
← купити
Стайлер Inspire WT-631 6в1
Цифра (Київ)
2 754 грн.
← купити
Стайлер Inspire WT-631 6в1
Stls.store (Київ)
2 781 грн.
← купити
INSPIRE WT-631-6IN1
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 231 грн.
← купити
INSPIRE WT-631-6IN1
1smarty.com.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
INSPIRE WT-631 6в1 WT-6316в1
COMFY.ua (Київ)
← купити
Стайлер Inspire WT-631 6в1
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультистайлер INSPIRE WT-631 5в1 WT-631-5IN1
FOXTROT.UA (Київ)
2 129 грн.
← купити
Стайлер Inspire WT-631 5в1
Цифра (Київ)
2 177 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INSPIRE WT-631, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен INSPIRE WT-631. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен INSPIRE WT-631 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія