шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни54Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити кухонна мийка Interline Rondo New за ціною від 3421 грн.
Фото 51

Характеристики та опис Interline Rondo New

Країна походження бренду: Китай; Розміри основної чаші (мм): 410x410x195; Розміри робочої поверхні (мм): 505x505; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 450; Діаметр отвору (мм): 35; Отвір під змішувач; Перелив; Форма: кругла; Матеріал корпуса: кварцовий композит; Тип монтажу: врізна накладна
Колір
Тип монтажу
врізна накладна
Матеріал корпуса
кварцовий композит
Форма
кругла
Перелив
Отвір під змішувач
Діаметр отвору під змішувач
35 мм
Комплектація
сифон
Мінімальна ширина шафи (бази)
450 мм
Розміри робочої поверхні
505x505 мм
Розміри врізного отвору (накладна)
485x485 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
410x410x195 мм
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 421  до 4 930 грн.
Interline Interline Rondo New White
Венкон (Київ)
3 799 грн.
← купити
Interline RONDO new white
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Мийка гранітна INTERLINE RONDO new white 15630
TopOne.com.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Мийка гранітна Interline Rondo New black, чорний (201220231960) 201220231960
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
INTERLINE RONDO NEW BLACK
Pro100market.com.ua (Київ)
3 913 грн.
← купити
INTERLINE RONDO NEW BLACK
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 933 грн.
← купити
Мийка гранітна Interline RONDO new black
Royko.com.ua (Київ)
← купити
Кухонна мийка INTERLINE RONDO new black
ТЕХНОточка (Київ)
3 762 грн.
← купити
Кухонна мийка Interline RONDO new grigio
Denika.ua (Харків)
3 915 грн.
← купити
Interline Rondo New Black RondoNewBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Interline Rondo New, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонна мийка Interline Rondo New. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонна мийка Interline Rondo New у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія