шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Витяжка Interline Shark Plus BL/S A/60

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити витяжка Interline Shark Plus BL/S A/60 за ціною від 3029 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Interline Shark Plus BL/S A/60

Глибина (см): 31.1; Ширина (см): 59.5; Висота (макс.): 28.6; Діаметр повітровода (мм): 150; Клас енергоспоживання: D; Управління: кнопкові перемикачі; Можливість установки активного фільтра; Кількість швидкостей: 2; Мін. рівень шуму (дБ): 59; Продуктивність (мотор) (м³/год): 1000; Потужність (Вт): 230
Колір
Тип і монтажвбудована (шафа)
Оформленняз висувною панеллю
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність230 Вт
Продуктивність (мотор)1000 м³/год
Мінімальний рівень шуму59 дБ
Кількість швидкостей2
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи
Управліннякнопкові перемикачі
Інше
Клас енергоспоживанняD
Діаметр повітровода150 мм
Висота (макс.)28.6 см
Ширина59.5 см
Глибина31.1 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4900 грн.

від 3 029  до 5 161 грн.
Витяжка INTERLINE SHARK PLUS BL/S A/60 (17458)
TopOne.com.ua (Київ)
3 734 грн.
← купити
Витяжка телескопічна Interline SHARK PLUS BL/S A/60
Royko.com.ua (Київ)
3 029 грн.
← купити
Витяжка телескопічна INTERLINE SHARK PLUS BL/S A/60
ТЕХНОточка (Київ)
3 647 грн.
← купити
Витяжка вбудована Interline Shark Plus BL/S A/60
Denika.ua (Харків)
4 230 грн.
← купити
Витяжка телескопічна Interline SHARK PLUS BL/S A/60
Elmir.com.ua (Дніпро)
3 793 грн.
← купити
Interline SHARK PLUS BL/S A/60 SHARKPLUSBL/SA/60
COMFY.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Витяжка INTERLINE SHARK PLUS BL/S A/60
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Витяжка Interline SHARK PLUS BL/S A/60
Rozetka.ua (Київ)
5 111 грн.
← купити
Витяжка Interline SHARK PLUS BL/SA/60
Rozetka.ua (Київ)
5 049 грн.
← купити
Витяжка Interline SHARK PLUS BL/S A/60
Rozetka.ua (Київ)
5 161 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Interline Shark Plus BL/S A/60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжка Interline Shark Plus BL/S A/60. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжка Interline Shark Plus BL/S A/60 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія