шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни61Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний басейн Intex 28106 за ціною від 1199 грн.

Характеристики та опис Intex 28106

Вага (кг): 6.5; Висота бортів (см): 61; Розміри (см): 244х244х61; Матеріал: тришаровий ПВХ;єм (л): 1942; Об' Форма: кругла
Колір
Форма
кругла
Об'єм
1942 л
Матеріал
тришаровий ПВХ
Розміри
244х244х61 см
Висота бортів
61 см
Вага
6.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1300 грн.    до  2400 грн.

від 1 199  до 3 082 грн.
Басейн надувний Intex 28106 NP, 244 х 61см (1942л, 5кг)
Stls.store (Київ)
1 378 грн.
← купити
Надувний басейн Intex 28106, 244 х 61 см (басейн)
Pool.ua (Ужгород)
1 199 грн.
← купити
Басейн сімейний Intex 28106 244Х61 см, 1942 л
MAUDAU (Київ)
1 425 грн.
← купити
Intex Басейн Intex 28106 Blue надувний
MTA.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Басейн сімейний INTEX 28106 244Х61 см, 1942 л
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Надувний басейн Intex 28106-4в1, 244 х 61 см (басейн, підстилка, насос, тент)
Pool.ua (Ужгород)
2 024 грн.
← купити
Надувний басейн Intex 28106-6в1, 244 х 61 см (басейн, підстилка, насос, альгенікс, хлор таблетки, тент)
Pool.ua (Ужгород)
3 082 грн.
← купити
Басейн наливний 244×61 см 1942 л 28106
MAUDAU (Київ)
1 476 грн.
← купити
Басейн сімейний надувний Intex 244х61см, 1942 л. (28106)
Rozetka.ua (Київ)
1 949 грн.
← купити
Басейн сімейний надувний Intex на 1942 літри, 244х61см (28106)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Басейн надувний з тентом Intex на 1942 літри, 244х61см (28106)
Rozetka.ua (Київ)
2 401 грн.
← купити
Надувний басейн 244 x 61 см Intex 28106 Easy Set
Rozetka.ua (Київ)
2 618 грн.
← купити
Басейн надувний круглий Intex для дачі та пляжу 244х244х61 см об'єм 1942 л TB 28106
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Сімейний надувний круглий басейн Intex 28106 Easy Set 244х61 см
Rozetka.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Надувний басейн Intex 28106, 244 х 61 см
Rozetka.ua (Київ)
3 000 грн.
← купити
Наливний басейн Intex Easy Set 244х61см, об'єм 1942л 28106
Rozetka.ua (Київ)
1 654 грн.
← купити
Басейн сімейний INTEX 28106 244Х61 см, 1942 л.
Rozetka.ua (Київ)
1 990 грн.
← купити
Басейн Сімейний Intex 28106 244х61 См, 1942 Л (191326)
Rozetka.ua (Київ)
1 819 грн.
← купити
Басейн надувний Intex 244х61см, наливний 1942л синій (28106)
Rozetka.ua (Київ)
1 650 грн.
← купити
Басейн наливний Intex (28106)
Rozetka.ua (Київ)
2 052 грн.
← купити
Надувний басейн Easy Set Intex 28106 244 x 61см
Rozetka.ua (Київ)
1 519 грн.
← купити
Надувний басейн Intex, Easy Set 244х61 см, 1942 л (28106-INT)
Rozetka.ua (Київ)
1 602 грн.
← купити
Басейн сімейний INTEX 28106 244Х61 см, 1942 л
Rozetka.ua (Київ)
1 463 грн.
← купити
Rozetka.ua (Київ)
2 111 грн.
← купити
Надувний басейн Easy Set Intex 28106 (Діаметр 244 x Висота 61см)
Rozetka.ua (Київ)
2 130 грн.
← купити
Надувний сімейний басейн Intex 28106 244 х 61см 1942л
Rozetka.ua (Київ)
1 760 грн.
← купити
Rozetka.ua (Київ)
1 980 грн.
← купити
Басейн надувний Intex Easy Set 28106 244х61 см
Rozetka.ua (Київ)
1 783 грн.
← купити
Басейн Easy Set 244 х 61см, об'єм 1942л Intex 28106
Rozetka.ua (Київ)
2 655 грн.
← купити
Басейн дитячий з надувним кільцем 244х61 см "Intex 28106"
Rozetka.ua (Київ)
1 607 грн.
← купити
Басейн сімейний INTEX 28106 244Х61 см, 1942 л
Rozetka.ua (Київ)
1 448 грн.
← купити
Басейн сімейний INTEX 28106 244Х61 см, 1942 л
Rozetka.ua (Київ)
1 985 грн.
← купити
Басейн надувний наливний Intex 244x61см (28106)
Rozetka.ua (Київ)
1 814 грн.
← купити
Басейн сімейний INTEX 28106 244Х61 см, 1942 л
Rozetka.ua (Київ)
1 680 грн.
← купити
Круглый надувной бассейн Intex 28106 (244 x 61 см) Easy Set
Rozetka.ua (Київ)
1 598 грн.
← купити
Басейн сімейний Intex 28106
Rozetka.ua (Київ)
1 490 грн.
← купити
Круглий надувний басейн Intex 28106 (244 x 61 см) Easy Set
Rozetka.ua (Київ)
1 682 грн.
← купити
Басейн сімейний Intex Easy Set 244х61 см 1942 л Синій (28106)
Rozetka.ua (Київ)
1 900 грн.
← купити
Басейн сімейний INTEX 28106 244Х61 см, 1942 л
Rozetka.ua (Київ)
2 085 грн.
← купити
Басейн сімейний Intex 28106 (244 х 61см, 1942л, 5250кг)
Rozetka.ua (Київ)
1 526 грн.
← купити
Басейн сімейний INTEX 28106 244Х61 см, 1942 л
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний басейн Intex 28106 Easy Set Pool 24461 см круглий, сімейний басейн для дітей та дачі
Rozetka.ua (Київ)
1 690 грн.
← купити
Басейн надувний сімейний 244-61 см 1942 л 28106
Rozetka.ua (Київ)
1 655 грн.
← купити
Басейн Сімейний Intex 28106 244х61 См, 1942 Л (191326)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний сімейний басейн INTEX 28106 наливний 244-61 см 1942 л (чаша) Синій
Rozetka.ua (Київ)
1 590 грн.
← купити
Наливний басейн Intex 28106 Easy Set 244х61 см 1894 л (D-2019091766)
Rozetka.ua (Київ)
1 919 грн.
← купити
Басейн сімейний INTEX 28106 244Х61 см, 1942 л
Rozetka.ua (Київ)
2 088 грн.
← купити
Басейн сімейний Intex Easy Set 244х61 см 1942 л (28106)
Rozetka.ua (Київ)
1 790 грн.
← купити
Сімейний надувний круглий басейн Intex 28106 на 1942 л 244x61 см Блакитний
Rozetka.ua (Київ)
1 785 грн.
← купити
Надувний басейн Intex 28106NP Easy Set 244 х 61см, Об'єм 1942 літ
Rozetka.ua (Київ)
1 595 грн.
← купити
Надувний басейн Intex 28106 Easy Set 244 х 61см, Об'єм 1942 літ
Rozetka.ua (Київ)
1 575 грн.
← купити
Басейн сімейний INTEX 28106 244Х61 см, 1942 л
Rozetka.ua (Київ)
2 253 грн.
← купити
Басейн сімейний intex 28106 244х61 см, 1942 л
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний басейн Intex Easy Set круглий 244x61см блакитний 1942 л (IND-28106)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Басейн наливний 244 х 61см, 1942л, 28106
Rozetka.ua (Київ)
1 850 грн.
← купити
Rozetka.ua (Київ)
1 823 грн.
← купити
Надувний басейн Intex 28106, 244 х 61 см
Rozetka.ua (Київ)
1 750 грн.
← купити
Надувний круглий басейн Intex 244x61см 1942 л блакитний (28106)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Басейн Easy Set 244 х 61см, об'єм 1942л Intex 28106 037n
Rozetka.ua (Київ)
2 539 грн.
← купити
Надувний басейн Intex 28106, 244 х 61 см
Rozetka.ua (Київ)
1 827 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 28106, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний басейн Intex 28106. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний басейн Intex 28106 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія