шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити батут Intex 48259 за ціною від 2999 грн.
Відео 1Фото 2

Характеристики та опис Intex 48259

Комплектація: ; Розмір в упаковці (см): 175x175x135; Форма: квадратний; Тип: надувний
Тип
надувний
Форма
квадратний
Розмір батута (ДхШхВ)
175x175x135 см
Вага
12 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 999  до 5 791 грн.
Дитячий надувний батут Intex 48259
Stls.store (Київ)
3 205 грн.
← купити
Надувний дитячий ігровий центр - батут Intex 48259 "Замок"
More-doma.ua (Харків)
2 999 грн.
← купити
Надувний батут Intex 48259 «Замок», 175 х 175 х 135 см
Pool.ua (Ужгород)
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259, 175x175x135
MAUDAU (Київ)
3 344 грн.
← купити
Intex Басейн Intex Замок 48259-RLT дитячий, 175x175x135
MTA.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259, 175x175x135
Rozetka.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Надувний батут Intex 48259-1 «Замок», 175 х 175 х 135 см, з кульками 10 шт.
Pool.ua (Ужгород)
3 078 грн.
← купити
Надувний батут Intex 48259-2 «Замок», 175 х 175 х 135 см, з кульками 10 шт, підстилкою та насосом
Pool.ua (Ужгород)
3 423 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» 175x175x135 см Intex (2000002220053)
Rozetka.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Дитячий надувний батут Intex 48259 "Замок"
Rozetka.ua (Київ)
5 083 грн.
← купити
Надувний батут для дітей Intex арт 48259-1 Замок 175 х 175 х 135 см із кульками 10 шт
Rozetka.ua (Київ)
3 660 грн.
← купити
Батут Intex Замок 48259 175*175*135 см
Rozetka.ua (Київ)
4 397 грн.
← купити
Надувний батут Intex 48259 «Замок», 175x175x135 см
Rozetka.ua (Київ)
3 501 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259, 175x175x135
Rozetka.ua (Київ)
5 429 грн.
← купити
Дитячий надувний батут Intex вініл 175х175х135 см Замок (556051)
Rozetka.ua (Київ)
4 116 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» 175x175x135 Intex 48259
Rozetka.ua (Київ)
4 105 грн.
← купити
Дитячий надувний батут Intex 48259, "Замок", 175x175x135 см
Rozetka.ua (Київ)
3 139 грн.
← купити
Надувний батут Intex 48259 «Замок», 175x175x135 см
Rozetka.ua (Київ)
3 461 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259, 175x175x135
Rozetka.ua (Київ)
3 620 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259, 175x175x135
Rozetka.ua (Київ)
4 340 грн.
← купити
Надувний ігровий центр-батут Intex 48259 (1.75 x 1.75 x 1.35 см) Jump-O-Lene Castle Bouncer
Rozetka.ua (Київ)
4 234 грн.
← купити
Надувний дитячий ігровий батут «Замок» Intex 48259
Rozetka.ua (Київ)
3 677 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259, 175x175x135
Rozetka.ua (Київ)
4 524 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259 ігровий центр для ігор
Rozetka.ua (Київ)
4 600 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259, 175x175x135
Rozetka.ua (Київ)
5 158 грн.
← купити
Дитячий надувний батут Intex 48259 «Замок», 175 х 175 х 135 см (D-2019091806)
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Дитячий надувний батут интекс 48259 замок з кульками 10 шт 175 х 175 х 135 см intex (D-2019092042)
Rozetka.ua (Київ)
4 459 грн.
← купити
Дитячий надувний батут інтекс 48259 замок з кульками 10 шт підстилкою та насосом 175 х 175 х 135 см intex (D-2019092043)
Rozetka.ua (Київ)
4 869 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259, 175x175x135
Rozetka.ua (Київ)
5 369 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259, 175x175x135
Rozetka.ua (Київ)
5 791 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259, 175x175x135
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Дитячий надувний батут «Замок» Intex 48259, 175x175x135
Rozetka.ua (Київ)
4 324 грн.
← купити
Розвиваючий дитячий надувний ігровий центр батут 175x175x135 см у вигляді Замку Intex 48259
Rozetka.ua (Київ)
3 959 грн.
← купити
Надувний батут Intex 48259 «Замок», 175 х 175 х 135 см
Rozetka.ua (Київ)
4 118 грн.
← купити
Rozetka.ua (Київ)
4 211 грн.
← купити
Надувний батут Intex 48259-2 «Замок», 175 х 175 х 135 см, з кульками 10 шт, підстилкою та насосом
Rozetka.ua (Київ)
4 734 грн.
← купити
Надувний дитячий ігровий центр - батут Intex 48259 "Замок"
Rozetka.ua (Київ)
3 535 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 48259, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: батут Intex 48259. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на батут Intex 48259 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія