шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний басейн Intex 57154 за ціною від 2200 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис Intex 57154

Висота бортів (см): 13; Розміри (см): 290х180х104; Матеріал: ПВХ; водні ефекти; гірка;єм (л): 450; Об' Форма: нестандартна
Колір
Форма
нестандартна
Об'єм
450 л
Додатково
гірка
водні ефекти
Матеріал
ПВХ
Розміри
290х180х104 см
Висота бортів
13 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2400 грн.    до  4100 грн.

від 2 200  до 5 398 грн.
Надувний ігровий центр Intex 57154 «Мій сад», 290 х 180 х 104 см, з надувними іграшками, фонтаном і гіркою
MAUDAU (Київ)
2 200 грн.
← купити
Intex Басейн Intex Мій сад 57154 Green дитячий, надувний, з гіркою
MTA.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Ігровий центр INTEX 290х180х104см 450л від 2 років арт.57154 NP
Rozetka.ua (Київ)
3 715 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
MAUDAU (Київ)
2 559 грн.
← купити
Надувний ігровий центр Intex Сад 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 195 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр-басейн Intex 57154 Мій садок My Garden 290180104 см
Rozetka.ua (Київ)
2 855 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр Intex Мій Сад 57154 з гіркою, фонтанчиком і іграшками, 290180104 см
Rozetka.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр Intex Квітучий дворик 290х180х104 см з гіркою та іграшками об'єм 450л 57154
Rozetka.ua (Київ)
2 922 грн.
← купити
Надувний Ігровий центр басейн 57154 Мій сад 290 х 180 х 104см, об'єм 450л
Rozetka.ua (Київ)
2 773 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 450 грн.
← купити
Надувний ігровий центр Intex 57154 Дитячий водний басейн із гіркою для дому від 2 років Дачні надувні атракціон мініквапарк
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Дитячий надувний центр Intex арт 57154 розмір 290*180*104 см
Rozetka.ua (Київ)
3 200 грн.
← купити
Дитячий Надувний Ігровий Центр "сад" 57154, 450л (189664)
Rozetka.ua (Київ)
3 459 грн.
← купити
Надувний ігровий центр Intex Мій сад (450 л) 57154 NP
Rozetka.ua (Київ)
2 300 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 150 грн.
← купити
Надувний басейн з фонтаном Intex 57154 із гіркою 290х180х104 см, 450 л (IP-173079)
Rozetka.ua (Київ)
2 811 грн.
← купити
Надувний басейн із гіркою Intex 57154 з фонтаном 290x180x104 см, 450 л (57154-RT)
Rozetka.ua (Київ)
3 284 грн.
← купити
Ігровий центр 57154 сад, 450л
Rozetka.ua (Київ)
2 940 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
4 077 грн.
← купити
Надувний дитячий басейн з гіркою "Мій сад" 290х180 см, Intex 57154
Rozetka.ua (Київ)
2 985 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 171 грн.
← купити
Ігровий центр INTEX "Мій сад" з надувними іграшками та гіркою 290x180x104 с 57154
Rozetka.ua (Київ)
2 970 грн.
← купити
Надувний ігровий центр Intex 57154 «Мій сад», 290 х 180 х 104 см, з надувними іграшками, фонтаном та гіркою
Rozetka.ua (Київ)
2 965 грн.
← купити
Ігровий центр 57154 сад, 450л
Rozetka.ua (Київ)
2 907 грн.
← купити
Ігровий центр INTEX надувний Мій сад' з гіркою та фонтаном (57154)
Rozetka.ua (Київ)
4 071 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 220 грн.
← купити
Водний надувний ігровий центр Intex 57154 (290 x 180 x 104 см) Мій сад
Rozetka.ua (Київ)
2 717 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 375 грн.
← купити
57154 ігровий центр басейн 'Мій сад' з гіркою, фонтаном 290*180*104
Rozetka.ua (Київ)
3 290 грн.
← купити
Дитячий ігровий центр "Мій Сад" Intex 57154. Надувний басейн із гіркою. Розміром 290х180х104 см на 450 л.
Rozetka.ua (Київ)
2 750 грн.
← купити
Водний надувний ігровий центр 57154 Intex Мій садок
Rozetka.ua (Київ)
3 132 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр Intex 57154 Мій сад 290х180х104 см
Rozetka.ua (Київ)
4 335 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
2 586 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр Intex 57154 Мій сад 290x180x104 см басейн з гіркою та фонтаном 450 л водний комплекс для діте
Rozetka.ua (Київ)
5 398 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 398 грн.
← купити
Intex 57154 дитячий надувний басейн центр з гіркою Мій Сад 290x180x104 см, розпилювач, комплект іграшок
Rozetka.ua (Київ)
3 733 грн.
← купити
Водний надувний ігровий центр для дітей "Мій сад" Intex 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
2 900 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр 2 басейни та фонтаном Intex 57154 Мій Сад 290х180х104 см
Rozetka.ua (Київ)
3 770 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 874 грн.
← купити
Надувний ігровий центр Intex 57154 "Мій сад", 290 х 180 х 104 см
Rozetka.ua (Київ)
3 064 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 102 грн.
← купити
Дитячий Надувний Ігровий Центр "сад" 57154, 450л (189664)
Rozetka.ua (Київ)
3 429 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр Intex Сад , 450 л, 290х180х104 см (57154)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
4 032 грн.
← купити
Ігровий центр INTEX "Мій сад" з надувними іграшками та гіркою 290x180x104 с 57154
Rozetka.ua (Київ)
3 393 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
2 690 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр Intex "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
2 968 грн.
← купити
Надувний ігровий центр Intex 57154 "Мій сад" 290х180х104 см з надувними іграшками фонтаном та гіркою
Rozetka.ua (Київ)
3 851 грн.
← купити
Ігровий центр Intex 57154 "Мій сад" Дитячий надувний басейн з гіркою, фонтаном і метеликами, 290180104 см
Rozetka.ua (Київ)
2 539 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр Intex "Сад" 57154, 450 л, 290х180х104 см
Rozetka.ua (Київ)
2 689 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
4 349 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр "Сад" 57154, 450л
Rozetka.ua (Київ)
3 247 грн.
← купити
Надувний ігровий центр Мій сад з фонтаном, Intex, 57154
Rozetka.ua (Київ)
3 285 грн.
← купити
Дитячий ігровий комплекс "Мій сад" басейн Intex 57154 з фонтаном, надувними іграшками і гіркою 290 * 180 * 104 см
Rozetka.ua (Київ)
3 229 грн.
← купити
Надувний розвиваючий ігровий центр з басейном і гіркою Intex 57154 Мій сад і фонтаном від 2 років на 450 л
Rozetka.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Надувний ігровий центр басейн дитячий від 2 років Intex 57154 Мій сад 290х180х104см 450л з гіркою, фонтаном та надувними ігр
Rozetka.ua (Київ)
3 465 грн.
← купити
Надувний ігровий центр Intex 57154 «Мій сад», 290 х 180 х 104 см, з надувними іграшками, фонтаном і гіркою
Rozetka.ua (Київ)
2 627 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 57154, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний басейн Intex 57154. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний басейн Intex 57154 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія