шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний басейн Intex 57166 за ціною від 1411 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Intex 57166

Вага (кг): 3.1; Висота бортів (см): 58; Розміри (см): 191x152x58; Матеріал: Вініл; водні ефекти; гірка; Фільтр: пісочний;єм (л): 143; Об' Форма: нестандартна
Колір
Форма
нестандартна
Об'єм
143 л
Фільтр
пісочний
Додатково
гірка
водні ефекти
Матеріал
Вініл
Розміри
191x152x58 см
Висота бортів
58 см
Вага
3.1 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1450 грн.    до  2400 грн.

від 1 411  до 2 575 грн.
Ігровий центр Дінопарк Intex 57166
MAUDAU (Київ)
1 411 грн.
← купити
Ігровий центр INTEX Діно 191х152х58см зелений 143л до 54кг арт.57166
Rozetka.ua (Київ)
2 085 грн.
← купити
Дитячий ігровий центр-басейн Intex 57166NP з гіркою та розпилювачем, надувний, 19115258 см
Rozetka.ua (Київ)
2 575 грн.
← купити
Надувний ігровий центр Intex 57166 Динозаври 19115258 см з гіркою для дітей віком від 2 років.
Rozetka.ua (Київ)
1 775 грн.
← купити
Надувний ігровий центр "Дінопарк" 57166 Intex 191 х 152 х 58 см, об'єм 143 л (6903317442720)
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Дитячий надувний ігровий центр Intex Динопарк з гіркою 191х152х58см об'єм 143л 57166
Rozetka.ua (Київ)
1 612 грн.
← купити
Ігровий центр для дітей Intex 57166NP
Rozetka.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Ігровий центр надувний Intex Динопарк (57166)
Rozetka.ua (Київ)
2 025 грн.
← купити
Надувний ігровий майданчик Динозаври Intex 57166 191x152x58 см
Rozetka.ua (Київ)
1 812 грн.
← купити
Дитячий надувний басейн з гіркою та фонтаном Intex, Динозаври 191х152 см, 143 л (57166-INT)
Rozetka.ua (Київ)
1 895 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 57166, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний басейн Intex 57166. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний басейн Intex 57166 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія